تلویزیون جدید ۸K بدون حاشیه سامسونگ در CES 2020

اینجا با تلویزیون جدید بدون حاشیه 8K QLED سامسونگ آشنا می شوید

تلویزیون جدید ۸K بدون حاشیه سامسونگ

این گزینه نادر است که یک شرکت شگفتی های نمایشگاه CES 2020 را خراب کند. این دقیقا همان اتفاقی است که امروز برای سامسونگ افتاد زیرا شعبه دایر این شرکت کره ای در این نمایشگاه اعلام کرد تلویزیون  Q950TS جدید ۸K بدون حاشیه قبل از رونمایی در رویداد سامسونگ در ایالان متحده که برگزار می شود. روز یکشنبه ۵ ژانویه قبل از آغاز رسمی نمایشگاه CES 2020.

صفحه نمایش پرچمدار جدید تلویزیون های کیو ال ای دی ۸k اینفینیتی جدید سامسونگ است که طبق یک اعلام ترجمه شده ، ۹۹% این صفحه نمایش در قسمت جلوی آن قرارا دارد.

در این خبر آمده که Q950TS جدید علی رغم استفاده از رنگ پس زمینه Full Array Local Dimming فقط ۱۵ میلی متر عمق دارد. این شرکت اولین شرکتی خواهد بود که که از طریق هوش مصنوعی عمق دارد( آپدیتی پیش بینی شده در الگوریتم آپدیت های سال گذشته و تجدید تجربه کاربر در تماشای راحت تر نمایشگر کند.

قاب تقریبا بی حاشیه ای سامسونگ چند سال است که به دنبال آن است . مانند مدل های دیگر تولیدکنندگان اکنون به نهایت کوچکترین حاشیه های ممکن در یک تلویزیون ای ای دی یا ال سی دی رسیده ایم.

اخرین ارتقا در پرچمدار امسال سامسونگ است که معیار های کلیدی سلامتی که به شما در مدیریت سلامت شخصی خود کمک می کند را دنبال می کند. برخی از این معیار های شامل زمان صرف مراقبه، کالری سوزانده شده، وزن، سطح گلوکوز و الگو های خواب است. بعلاوه حداقل در برنامه تلفن همراه Samsung Health اجازه می دهد که اگر سوالی دارید یا نیاز به نسخه پزشک دارید،با پزشک متخصص هیئت مدیره گپ بزنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ظاهرا تماشای تلویزیون می تواند برای سلامتی شما مفید باشد.

در حالی که به نظر می رسد سامسونگ از مکانی با حسن نیت برخوردار است، داشتن یک بستر دیگر که اطلاعات سلامت را ذخیره می کند. خصوصا یک شناخته شده برای جمع آوری داده ها از کاربران خود برای تبلیغ کنندگان شخص ثالث احساس اشتباه می کند.

مطمئنا، با این وجود می توانید تلویزیون خود را به سرعت بررسی کنید تا ببینید که چگونه پله های روز را صعود کرده اید یا چه مقدار کالری که در ورزشگاه نتفلیکس در شب تسکین دهد، اما در این صورت پیدا کردن هکر ها می تواند گران برایشان تمام شوند . راهی برای بدست آوردن اطلاعات از نرم افزار های تلویزیون .

نتیجه نقره ای اینجا است که سامسونگ قصد ندارد بلافاصله ادغام Samsung Health را از بین ببرد، خوشبختانه بنابراین زمان کافی برای نصب پروتکل های امنیتی مناسب در اطراف آن داده ها دارد.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر