تلویزیون رلمی در تاریخ ۲۵ مه رونمایی می شود

تلویزیون رلمی در تاریخ ۲۵ مه رونمایی می شود

رلمی پس از تبدیل شدن به یک برند مستقل، در تلاش است تا جایگاه خود را در بازار گسترش دهد. این شرکت اخیرا فاش کرد که هشت محصول جدید را در تاریخ ۲۵ مه در چین رونمایی خواهد کرد. حال رلمی هند تایید کرد که تلویزیون رلمی هم در همان روز رونمایی خواهد شد.

این شرکت با مراجعه به جزئیات، آن را رسما از طریق یک پوستر تایید کرده است. پوستر دارای شعار “پیش به جلو: با تاریخ اکران ۲۵ مه ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظعر به قت هند است.

علاوه بر این، پوستر مربوطه می گوید: “تلویزیون را تماشا کن” با تصویری از یک صفحه نمایش و یک ساعت مچی در زیر و جلو پوستر وجود دارد که مربوط به ساعت رلمی است.

تلویزیون رلمی قبلا در موارد مختلفی فاش شده است. این شرکت قبل این دستگاه را برای  رونمایی در رویداد MWC 2020 آماده کرده بود.

با این هدف که دوست داشتنی ترین مارک تکنولوژی لایف استایل باشیم،

اکنون زمان آن رسیده است که پرشی رو به جلو داشته باشیم.

رلمی ۱۵ مه ۲۰۲۰

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اگر به یاد داشته باشید، مدیرعامل شرکت، مادهاو شث بر این واقعیت تاکید کرده است که رلمی می خوهد یک برند کاملا کامل در سبک زندگی یا همان لایف استایل در آینده باشد. ورود تلویزیون و ساعت های هوشمند احتمالا بیشتری این شرکت را به این سوی سوق می دهد.

درباره تلویزیون آینده رلمی که بحث کنیم، ما به جز گواهینامه و اندازه صفحه نمایش که دیروز از یک انبار به بیرون درز کرده است، هیچ اطلاعات خاصی در مورد این تلویزیون نداریم.

تلویزیون های هوشمند به دلیل تجربه بزرگتر در محتوای اصلی، صنعت بزرگ بعدی است و در زمانی که افراد از خانه کار می کنند، افزایش ناگهانی اعتیاد در سراسر جهان به تلویزیون های هوشمند از جمله چین وجود دارد.

با این حال، هند اخیرا یک بازار بالقوه برای تلویزیون های هوشمند به جساب می آید. سال گذشته، شرکت های مانند نوکیا و موتورولا وارد این صنعت شدند تا رهبران این صنعت نظیر سامسونگ، TCL، شیائومی و وان پلاس را در بخش های مختلف قیمت به چالش بکشند.

رلمی قطعا قصد دارد در آینده به این ترکیب بپیوندد. در حال حاضر، با ورود تلویزیون های رلمی به بازار چین، باید صبر پیشه کنیم و ببینیم که آیا اوضاع این شرکت در این صنعت چگونه خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر