تلویزیون هوشمند هواوی با هارمونی او اس ۲۱ دسامبر رونمایی می شود

هواوی به تازگی نسخه بتا هارمونی او اس ۲ را منتشر کرده و در حال حاضر هم برای برخی از گوش های هواوی در دسترس است. این سیتم عامل در حال حاضر کاملا مشهور است. امروز هواوی رسما اعلام کرد که محصول جدید تلویزیون هوشمند هواوی با هارمونی او اس را در ۲۱ دسامبر عرضه خواهد کرد.

پوستر رسمی این دستگاه ها را به ما نشان می دهد که چه انتظاری باید از آن داشته باشیم. این پوستر عبارتی مثل چرا می توانید کانال را بدون کنتر از راه دور تغییر دهید؟ در این مقاله همچنین آمده است که چرا هنگام بازی با تلفن نیازی به نگاه کردن به تلفن نیست همچنین آمده چرا می توانیم بدون تلفن تماس بگیرم؟ این عبارت حاکی از آن است که تلویزیون هوشمند با گوشی کاملا یکپارچه خواهد شد.

تلویزیون هوشمند هواوی با هارمونی او اس
تلویزیون هوشمند هواوی با هارمونی او اس
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق گزارشات قبلی، سری S تلویزیون های هوشمند هواوی دارای صفحه نمایش ۵۵ اینچی ۶۰ هرتزی خواهد بود. همچنین با ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی ارائه می شود. در آوریل سال جاری، هواوی تلویزیون هوشمند جدید V55i را منتشر کرد.

این دستگاه دارای چشم هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی، پشتیبانی از HUAWEI Share، چند صفحه ای هوشمند، صدای هوشمند Huawei Sound و سایر توابع است. قیمت آغازین آن ۵۸۱ دلار است. علاوه بر این، در پایان ماه سپتامبر سال جاری، هواوی اظهار داشت که تلویزیون هوشمند هواوی اولین دسته از محصولات ترمینال برای آپدیت سیستم عامل هارمونی او اس ۲.۰ خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر