تلویزیون ۸K سامسونگ در نمایشگاه CES 2020

تلویزیون ۸K سامسونگ در نمایشگاه CES 2020

نمایشگاه CES از فردا به صورت رسمی شروع به کار خواهد کرد و پذیرای بازدیدکنندگان از سراسر دنیا خواهد بود، در این رویداد  شرکت های بزرگی حضور خواهند داشت و گفته می شود سامسونگ با محصولات زیادی در این رویداد شرکت خواهد کرد.

این شرکت اعلام کرده است در این رویداد از تلویزیون های ۸K خود رونمایی خواهد کرد، اولین تلویزیون رونمایی شده در این رویداد توسط VIZIO که از تکنولوژی OLED بهره می برد رونمایی و معرفی شد. تلویزیون جدید سامسونگ تلویزیون بعدی در این نمایشگاه خواهد بود که در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

سامسونگ تلویزیون جدید خود را با نام انحصاری Q950TS نامگذاری کرده است که نشان از ادامه سری های گذشته این شرکت می باشد که نسبت به گذشته ادامه دار خواهد بود. تلویزیون ۸K سامسونگ بدون حاشیه خواهد بود و طبق گفته ممکن است این تلویزیون یکی از تلویزیون های کم حاشیه دنیا محسوب می شود.

در تصاویر منتشر شده از تلویزیون جدید سامسونگ می توانیم به طراحی بی نقص و زیبای این محصول اشاره کنیم که جدا از قابلیت های چشمگیر دارای طراحی خاص و چشم نوازی می باشد که یک انتقلاب طراحی در تلویزیون های خانگی را به تصویر کشیده است.

این نمایشگر علاوه بر دارای طراحی بسیار خاص دارای قابلیت جذاب و زیبایی به نام هوش مصنوعی بهره می برد که باعث خواهد شد این تلویزیون به صورت اتوماتیک کیفیت تصاویر را انتخاب کند، یعنی متناسب با ویدیو یا تصویری که پخش می شود به صورت اتوماتیک تشخیص خواهد داد که این تصویر یا ویدیو دارای چه کیفیتی باشد.

این تلویزیون به بلندگو های داخلی مجهز می باشد  که باعث می شود کیفیت صدای چخش شده از این محصول بسیار بالا باشد و در کل این تلویزیون از یک نرم افزار جانبی استفاده می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تلویزیون ۸K سامسونگ انقلابی در طراحی

سامسونگ در طراحی این تلویزون بدون حاشیه استفاده کرده است، این طراحی در دنیای تلویزیون های هوشمند یکی از بهترین نوع های خود بوده و در کل باعث شده است این طراحی به عنوان یک شکل خاصی در دنیای امروزی به حساب می آید و دارای جذابیت خاصی می باشد.

سامسونگ همیشه در پی تغییرات بوده است و در شکل طراحی های خاص یکی از برترین ها بوده است و در تولید محصولات خود یکی از پیشرو ترین شرکت ها بوده است، شعار سامسونگ تغییرات برای آینده بهتر بوده است که همه ساله این روش و شعار را عملی کرده است.

این تلویزیون جدید سامسونگ در اندازه های مختلفی عرضهخواهد شد، این تلویزیون ها در اندازه های ۸۸،۹۳،۱۱۰ و ۱۵۰ اینچ عرضه خواهد شد و سری دوم این محصول نیز در اندازه های ۷۵،۱۴۶،۲۱۹ و ۲۹۲ اینچ خواهد بود که این تلویزیون ها را به یک نمایشگر غول پیکرتبدیل خواهد کرد.

تلویزیون ۸K سامسونگ در اندازه های جدید بیشتر به سمت سینما خانگی سوق پیدا کرده است و می توان حدس زد تمرکز اصلی سامسونگ روی تلویزیون های قدرتمند با اندازه های غول پیکر خواهد بود که در سال ۲۰۲۰ شاهد عرضه آنها خواهیم بود.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر