تلویزیون Micro-LED سامسونگ رونمایی شد:نازک و خاص

تلویزیون Micro-LED سامسونگ رونمایی شد:نازک و خاص

شاید شما جزو افرادی باشید که از طرفداران پرو پا قرص شرکت کره ای سامسونگ هستید و برای محصولات این شرکت از ارزش بسیار زیادی قائل هستید، از همین رو شما را با تلویزیون های نسل جدید این شرکت معرفی می کنم که واقعا در سطح قابل قبولی قرار دارد.

سامسونگ تلویزیون های جدید خود مبتنی بر فناوری Micro-LED در رویداد CES 2021 به نمایش گذاشته است و رقابت جذابی با تلویزیون های الجی که در سری فناوری QNED Mini-LED قرار دارد خواهد داشت که می تواند اتفاقات بسیار جذابی در بازار به وجود بیاورد.

قابلیت و حالت هایی که سامسونگ برای این محصول به وجود آورده است در بالاترین سطح ممکن ارائه داده شده است و شاهد این بوده ایم که این اتفاقات نشان دهنده حالت های مناسب و بسیار ایده آل است که در نسخه های مشابه در بازار شاهد چنین اتفاقی نبوده ایم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تلویزیون Micro-LED سامسونگ در نسخه ۱۱۰ اینچی تولید میشد که با لطف ورود این شرکت به رویداد CES 2021 شاهد این بوده ایم که این شرکت اندازه کوچک خانگی ۹۹ و ۸۸ اینچ را به لیست اندازه های صفحه نمایش این سری از تلویزیون های هوشمند اضافه کرده است.

جالب ترین نکته درمورد محصولات این شرکت هوشمند بود و همچنین سبک بودن است که در بهترین شرایط ممکن ارائه داده شده است و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار مناسب و فوق العاده هستیم که این شرکت توانسته در بالاترین سطح ممکن از خود به نمایش بگذارد.

تلویزیون Micro-LED سامسونگ

تلویزیون Micro-LED سامسونگ

ممکن است به یاد داشته باشید که Micro-LED اولین بار با نام “The Wall” ساخته شد ، یک صفحه کاملاً عظیم ساخته شده از ماژول های منفرد که باید به صورت تخصصی نصب شوند. صادقانه بگویم ، این هرگز قصد ورود به خانه های مردم را نداشت ، این یک محصول تجاری بود. اما نسخه های جدید ۱۱۰ ، ۹۹ و ۸۸ اینچی به صورت یک تکه در یک جعبه ارائه می شوند.

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر