تلویزیون Zero Bezel سامسونگ در CES 2020

Zero یعنی صفر

تلویزیون Zero Bezel سامسونگ در CES 2020

فن آوری تلویزیون مانند تلفن های هوشمند ، طی دهه اخیر جهش های بزرگی را تجربه کرده است که یکی از آن ها پیشرفت در زمینه کوچک شدن حاشیه ها است. با این حال، در رویداد آینده CES، سامسونگ با رونمایی از اولین تلویزیون واقعی Zero Bezel ، یک قدم جلوتر خواهد رفت.

طبق گفته الک ، کیم هیون سوک، رئیس الکترونیکی مصرفی سامسونگ و سایر مدیران به تلویزیون جدید دو انگشت خود را داده اند. این برنامه در نظر دارد تولید گسترده این مجموعه ها را از ماه فوریه آغاز کند، که در صورت صحت این موضوع نشان می دهد که تلویزیون جدید بهتر از آنکه اثبات می کند باشد .

در حالی که تلویزیون های دیگری نیز وجود دارد که ادعای بدون حاشیه بودن را دارند، اما هنوز هم مرز های باریکی دارند . طبق گزارشات سامسونگ، پنل و بدنه نلویزیون را برای ایجاد یک تلویزیون که فاقد هرگونه حاشیه باشد ، با هم جوش می دهد.

یک توسعه دهنده، که از نزدیک با این پروژه همکاری می کند، گفت : بر خلاف سایر محصولات به اصطلاح صفر بدون حاشیه که واقع حاشیه ای ندارد. سامسونگ به اولین کسی در جهان تبدیل شده است که چنین طرحی افراطی را تحقق بخشیده است.

تلویزیون های Zero Bezel فقط در اندازه های ۶۵ اینچ و بیشتر از آن در دسترس خواهد بود که احتمالا نتیجه روند پیچیده ای در تولید است، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که آنها بسیار گران قیمت باشند . به خصوص اگر سامسونگ تصمیم بگیرد که طراحی را با پنل های ۸K ترکیب کند .

لحضه به لحضه در تاریخ ۶ ژانویه به گوشی و اگر خواهان تماشای زنده مراسم هستید به نمایشگاه CES 2020 مراجعه کنید

سامسونگ الکترونیک ۳۱ دسامبر ۲۰۱۹

به نظر می رسد که تلویزیون Zero Bezel چیزی بیش از یک شایعه نیست. سامسونگ دو ماه پیش درخواست یک علامت تجاری را با اصطلاح Zero Bezel در اروپا داد و این شرکت یک تیزر CES را به نمایش گذاشته است که یک مربع خالی را نشان می دهد با عبارت سن تجربه. آیا ما می توانیم راه های ارتباطی با Zero Bezel را باز کنیم. این تلویزیون ها در رویداد CES این شرکت در تاریخ ۶ ژانویه رونمایی می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر