تماس تصویری اینستاگرام با ۵۰ نفر فراهم شد

تماس تصویری اینستاگرام با ۵۰ نفر فراهم شد

شبکه اجتماعی اینستاگرام که طرفداران بسیار زیادی از سراسر دنیا دارد حالا دست به یک ابتکار جالب زده و یک حالتی به عنوان چت گروهی ایجاد کرده است که کاربران می توانند مانند واتساپ و به تعداد ۵۰ نفر به صورت ویدیویی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

این قابلیت قطعا ویژگی های جدیدی خواهد داشت و گفته می شود این حالت جزو برترین ها خواهد بود و این رابطه قطعا جزو بهترین ها خواهد بود و این باعث خواهد شد تا بار دیگر محبوبیت این شبکه اجتماعی بیشتر از گذشته ها شود.

امروزه استفاده از تماس های تصویری و گپ های صوتی و آنلاین جزو بهترین حالت ها خواهد بود و گفته می شود این حالت مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفته است و این نشان دهنده حرکت مثبت و بسیار هوشمندانه این شرکت را نشان می دهد.

تماس تصویری اینستاگرام با ۵۰ نفر یک حالت جذاب و فوق العاده ای محسوب می شود و این قطعا باعث ایجاد محبوبیت بیش از حد این نرم افزار خواهد بود که باعث خواهد شد تا اپلیکیشن اینستاگرام بار دیگر جزو بهترین اپلیکیشین های موجود در بین دیگر نرم افزار ها قرار بگیرد.

اینستاگرام همیشه جزو شرکت هایی بوده است که همیشه به دنبال ایجاد یک حالت بسیار فوق العاده و جذاب برای کاربران خود بوده است و این قطعا نیازمند هوش مدیران این شرکت می باشد که نسبت به موقعیت موجود در بازار های جهانی اقدام کرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تماس تصویری اینستاگرام با 50 نفر فراهم شد

تماس تصویری اینستاگرام با ۵۰ نفر

این حالت قطعا مورد استقبال افراد زیادی قرار خواهد گرفت و تعداد ۵۰ نفر نیز باعث خواهد شد تا این نرم افزار محبوبیت بسیار زیادی به دست بیاورد که قطعا از زیبایی های دیگر و فنی این اپلیکیشین خواهد بود که بنده به شخصه از این حالت بسیار راضی هستم.

تماس تصویری گروهی اینستاگرام از امروز برای تمامی کاربران عرضه شده است و تمامی کاربران این شبکه اجتماعی می توانند با بروزرسانی کردن نسخه فعلی خود به نسخه جدید از این قابلیت بسیار جذاب و فوق العاده نهایت استفاده را داشته باشند.

همچنین وجود چنین حالتی باعث خواهد شد تا برگزاری کنفرانس ها و کلاس های آنلاین به تعداد ۵۰ نفر قطعا حالتی بسیار فوق العاده به همراه خواهد داشت که کاربران و دانشجویان زیادی به این حالت و قابلیت دسترسی خواهند داشت تا از درس و برنامه های کاری خود دور نمانند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر