امکان تماس ویدیویی بدون نصب و ثبت نام در اسکایپ فراهم شد

قابلیت Meet Now اسکایپ عملکرد جدید سرویس کنفرانس ویدیویی مایکروسافت است و به طور اتفاقی نمی آید بلکه علت، برای تامین نیاز های اکثریت افراد متصل در دوره قرنطینه است. علاوه بر این، برای بهبود بیشتر وضعیت آنها در برابر سکوهای رقابت است.

با توجه به تحدید های ناشی از بیماری همه گیر COVID-19، خدمات ویدیو کنفرانس یک رونق تاریخی را تجربه کرده است، همانطور که توسط یکی از متخصصان این حوزه گفته شده است. تصور کنید اگر این اتفاق دو هقته پیش اتفاق می افتاد، اوضاع به چه ترتیبی پیش می رفت. از این رو، با وجود پیشنهاد موجود، Meet Now اسکایپ در یک زمان ایده آل برای گسترش فرا می رسد.

اول، زیرا اسکایپ در حال حاضر یکی از بهترین ابزار های این زمینه است. دوم این که، به دلیل این که Meet Now اسکایپ بر ویژگی های که باعث موفقیت در بزرگنمایی شده است، تمرکز دارد، خدماتی که عمدتا توسط شرکت ها برای جلسات تجاری استفاده می شود، اما به دلیل به دلیل “بحرانی” تجربه کردیم، به سایر قسمت ها هم گسترش دادیم.

امکان تماس ویدیویی بدون نصب و ثبت نام در اسکایپ فراهم شد

تماس ویدیویی بدون نصب و ثبت نام

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

معرفی روشی ساده و بدون دردسر برای ارتباط با افراد مهم زندگی خود در اسکایپ، بدون ثبت نام و دانلود های مورد نظر، درباره این ارتباط بیشتر بدانید:

https://t.co/yOw6oBlFxx

اسکایپ ۳ آوریل ۲۰۲۰

به طور خاص، Meet Now اسکایپ امکان کنفرانس ویدیویی را بدون نیاز به ثبت نام در هر مکان، یا دانلود و نصب هر برنامه ای فراهم کند. کافی است وارد وب سایت Meet Now اسکایپ شوید و با یک کلیک، پیوندی ایجاد کرده تا با کسانی که می خواهد مکالمه انجام دهید به اشتراک بگذارید. به همین سادگی اگر هم اسکایپ را نصب  نکرده باشید، نسخه وب همیشه در دسترس است.

از دیگر ویژگی های Meet Now اسکایپ می توان به امکان ضبط تماس و تار کردن و به اشتراک گذاشتن صفحه اشاره کرد. محدودیت استفاده همزمان نفران مشخص نشده است اما احتمالا همان رقمی است که برنامه اسکایپ هم ارائه می دهد، پس می تواند گفت این سرویس به حداکثر ۵۰ نفر اجازه مکالمه همزمان را می دهد. تمام اطلاعات لازم در Meet Now اسکایپ در صفحه راهنما این سایت هم در دسترس است.

نظر شما درباره سرویس جدید ارائه شده توسط مایکروسافت اسکایپ چیست؟آیا به نظر شما مشکلات امنیتی وجود خواهد داشت که کاربران از آن رنج ببرند، یک سرویس بزرگنمایی خواهد شد؟ زیر همین پست نظراتتون رو برامون کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع Skype

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر