تماشای استوری بدون سین در توییتر :قابلیت بسیار جالب

تماشای استوری بدون سین در توییتر :قابلیت بسیار جالب

در چند هفته اخیر شاهد فعالیت های مستمر شرکت توییتر در عرضه انواع آپدیت و ارائه برخی از ویژگی های جالب و فوق العاده خاص برای این نرم افزار قدرتمند باشیم که با قابلیت های بسیار فوق العاده همراه خواهد بود و می توان گفت یک اتفاق بسیار ایده آل و هوشمندانه از سوی این شرکت محسوب می شود.

توییتر امروز به طور رسمی اعلام کرد یک قابلیت منحصر به فرد و ایده آل را از خود به نمایش گذاشته است و همین عملکرد مثبت و بسیار هوشمندانه این شرکت برای بخش نرم افزاری باعث شده تا اتفاقات بسیار ایده آل و جذابی از این شرکت رخ دهد.

توییتر با نظر داشتن اتفاقات بسیار جذاب و قابل قبول باعث شده اتفاقات بسیار هوشمندانه و جذابی را برای کاربران خود به وجود بیاورد و این عملکرد باعث به وجود آمدن اتفاقاتی می باشد که شاهد حالت های بسیار مناسب و ایده آل خواهیم بود.

تماشای استوری بدون سین در توییتر قابلیتی جذاب محسوب می شود که توییتر از فردا به طور رسمی آنرا برای تمامی کاربران خود و برای تمامی پلتفرم ها اضافه خواهد کرد تا بهترین استفاده مورد نظر از این سیستم به دست آورده شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این حالت با نام انحصاری روح عرضه خواهد شد تا کاربران بدون متوجه شدن کاربر مورد نظر به استوری های وی مراجعه کنند و از آنها بازدید کنند که قابلیتی بسیار جذاب و خاص از توییتر محسوب می شود که به صورت آپدیت داخلی می باشد.

تماتماشای استوری بدون سین در توییتر

تماشای استوری بدون سین در توییتر

این بروزرسانی داخلی باعث شده تا کاربران زیادی به سمت توییتر جاری شوند و با در نظر گرفتن حالت های بسیار هوشمندانه و فوق العاده قدرتمند از سوی این شرکت بزرگ دنیای فناوری و حوزه شبکه های اجتماعی در بخش رابط کاربری خواهیم بود.

تمامی این حالت ها و ویژگی هایی که توییتر در برنامه خود راه اندازی کرده است در بهترین حالت خود قرار دارد و ما نیز شاهد اتفاقاتی هستیم که این شرکت توانست در بالاترین سطح ممکن از خود به نمایش بگذارد و بسیار هوشمندانه و جذاب خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر