تماشای پیام های حذف شده واتساپ در آپدیت جدید

تماشای پیام های حذف شده واتساپ در آپدیت جدید

به زودی می توانید پیام های WhatsApp خود را پس از یک دوره خاص از بین ببرید. این سرویس “پیام های ناپدید شده” را شروع کرده و وقتی روشن شود ، WhatsApp چت های جدید را ظرف هفت روز حذف می کند.

طبق سرویس پیام رسانی بدهکار فیس بوک ، این ویژگی “باعث می شود مکالمات موجود در برنامه تا حد امکان به چت های حضوری نزدیک باشند”. همچنین ، هفت روز تصمیم گرفت ، زیرا این مدت کافی برای اطمینان شما از مکالمه دائمی نیست در حالی که هنوز زمان کافی برای بازگشت به مکالمات اخیر را برای شما باقی می گذارد.

تیم WhatsApp حداقل از اکتبر ۲۰۱۹ پیام های ناپدید شده را آزمایش می کند. در آن زمان ، این پیام فقط برای پیام های گروهی در دسترس بود ، اما محصول نهایی هم برای گپ های گروهی و هم برای افراد کار می کند. در حالی که هر دو طرف می توانند این ویژگی را برای چت های یک به یک روشن کنند ، فقط سرپرستان می توانند آن را برای مکالمات گروهی روشن کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قبل از اینکه تصمیم بگیرید اطلاعات حساس خود را از طریق WhatsApp اکنون ارسال کنید ، دارای ویژگی پیام رسانی خود تخریبی است ، توجه داشته باشید که محدودیت های خود را دارد. پیام های مکالمه با ویژگی روشن هنوز هم قابل ارسال هستند و در چت ارسالی از بین نمی روند مگر اینکه پیام های ناپدید شده در آنجا نیز فعال باشد. پیام های نقل قول شده در پاسخ ها می توانند بیش از هفت روز در یک گپ قابل مشاهده باشند و اگر پاک نکنید پیام ها حتی پس از حذف شدن به عنوان اعلان قابل مشاهده هستند.

تماشای پیام های حذف شده واتساپ

تماشای پیام های حذف شده واتساپ

بعلاوه ، WhatsApp در صورت تهیه نسخه پشتیبان از پیام های شما ، نسخه ای از پیام های شما را حفظ می کند. اگر بارگیری خودکار روشن باشد ، هر رسانه ای که از طریق برنامه ارسال می کنید نیز در دستگاه های دوستانتان ذخیره می شود. همچنین هیچ چیز مانع عکس گرفتن از صفحه یا عکس از چت های شما نمی شود.

حتی در این صورت ، داشتن یک ویژگی خوب ، فقط به این دلیل است که دیگر نمی توانید مکالمات قدیمی را مشاهده کنید. این ویژگی در طی این ماه در دسترس همه کاربران جهان خواهد بود.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر