یوتیوب تمام ویدیو های ارتباط ۵G با COVID-19 را حذف می کند

ارتباط ۵G با COVID-19

در انگلیس، برجهای سلولی در روز های اخیر در شهر های لیورپول و بیرمنگام آتش گرفته است. تحقیقات هنوز هم برای تعیین منشا انجام می شود، اما این حوادث در شرایط انفجاری رخ می دهد. نظریه های توطئه ای که ۵G را به کورنا ویروس مرتبط می کند در واقع به طور گسترده در سراسر جهان مشترک هستند.

علاوه بر این آتش سوزی، عواقب بتونی دیگری نیز مشاهده شده است و مهندسانی که روی پروژه های ۵G کار می کنند هم تهدید شده اند. در مواجهه با این وضعیت انفجاری، الیور داون، وزیر فرهنگ انگلیس، اعلام کرده است که در تلاش برای حذف این محتوای توطئه با فیس بوک، توییتر و یوتیوب صحبت خواهد کرد.

شبکه های اجتماعی برای از بین بردن محتوا های ارتباط ۵G با کرونا ویروس بسیج شدند

ارتباط 5G با COVID-19

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این پیام توسط یوتیوب به خوبی دریافت شده است، که اعلام کرده یک سری اقدامات در این زمینه انجام خواهد داد. فیلم های که ارتباط مستقیمی بین ۵G و کرونا ویروس را بازتاب می کنند، قصد دارد از سیستم خود حذف کند. این شرکت قصد دارد فراتر از این ها هم برود، توتیوب قصد این را هم دارد که توصیه های خود را محدود کند،  آنها را از بین ببرد و از نتایج جستجو حذف کند.

ما شاهد اجرای این اقدامت خواهیم بود اما آنها باید مانع انتشار این اطلاعات مضر باشند. از زمان شروع همه گیری، اخبار دروغین در شبکه های اجتماعی چند برابر شده است و آنها را مجبور به واکنش می کند. برخی از شایعات نشر شده در این زمینه به طور سیستماتیک حذف شده اند. فیس بوم، اینستاگرام و توییتر ابتکار عمل را برای مقابله با این اطلاعات گمراه کننده در پیش گرفته اند.

همچنین زمانی در مورد امنیت سایبری بحث می کنیم که کرونا ویروس یک مشکل جدی در جامعه است. اسپمر های ایمیل از COVID-19  برای ترغیب مردم برای دانلود پیوند های مخرب استفاده کردند. کلاهبرداران دیگر ده ها هزار وب سایت با نام دامنه همه گیر ایجاد کرده اند.

همچنین برنامه های وجود دارد که به رایانه هاو تلفن های هوشمند هجوم می آورد یا بهتره بگیم حمله می کند. همچنین نمی توانیم پیامک های تقبلی را فراموش کنیم. هکر ها سعی می کنند از بحران ناشی از کرونا ویروس استفاده کنند. آنها در حال شروع حملات فیشینگ و ساخت بدافزار در این زمینه هستند پس باید احتیاط را دو چندان کنیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع theverge

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر