تهدید اینترنت ۵G هواوی توسط دونالد ترامپ

تهدید اینترنت ۵G هواوی توسط دونالد ترامپ

این روز ها شاهد وجود اخبار بسیار زیادی درمورد رقابت و جنگ اقتصادی بسیار حساس میان چین و آمریکا هستیم و در این میان تنها شرکتی که دچار افت و ضرر بسیار زیادی شد هواوی بود که با تحریم های بسیار زیاد از سوی دولت آمریکا مواجه شد.

حالا این روز ها شاهد برخی از اخبار هستیم که قرار بر این شده است که شرکت هواوی برای نصب دکل های اینترنتی ۵G از خاک انگلیس بیرون انداخته خواهد شد و تقریبا در بازار های اروپایی حرفی برای گفتن نخواهد داشت که ضرر بزرگی برای این شرکت محسوب می شود.

بعد از این شایعات حالا شاهد تحریم و صحبت های بسیار تند رئیس جمهور آمریکا علیه هواوی هستیم که نشان دهنده نفرت بسیار زیاد این شرکت از کشور چین می باشد که باعث یک سخنرانی بسیار تند علیه این کشور و این شرکت بزرگ شده است.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درمورد تهدید اینترنت ۵G هواوی بر دولت ایالا متحده چنین گفته: هر چیزی از سوی دولت چین به دنیا صادر می شود مشکلاتی به همراه دارد و شیوع ویروس کرونا یکی از این موارد می باشد که باید مردم دنیا به آن توجه کنند.

همچنین این فرد در ادامه صحبت های خود گفت: باید در نظر داشت که شرکت های بزرگی در دنیا وجود دارند که می توانند نصب دکل های اینترنتی ۵G را با هزینه بسیار پایین و با کیفیت بالا انجام دهند که یک انتخاب هوشمند برای تمامی دولت های جهان خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تهدید اینترنت 5G هواوی توسط دونالد ترامپ

تهدید اینترنت ۵G هواوی

این شخص بعد از پایان سخن های خود در شبکه اجتماعی خود با انتشار این مطلب که دیگر در کشور آمریکا شاهد هیچ یک از خدمات محصولات چینی و هر چیزی که درمورد این کشور می باشد در کشور ایالات متحده ممنوع می باشد.

به نظر می رسد چنین نفرتی از یک کشور بسیار تعجب بر انگیز می باشد که دونالد ترامپ از کشور چین دارد و قطعا این باعث خواهد شد تا روند معمولی اقتصادی در دنیا با تغییرات بزرگی مواجه شود که قطعا تهدیدی برای بازار بورس در کل دنیا محسوب خواهد شد.

هنوز دشمنی و رقابت دولت آمریکا با چین ادامه دارد و در این وسط برخی از شرکت های بزرگ مانند هواوی قربانی این قضیه شده اند که واقعا مشکلات بسیار بزرگی برای آنها از نظر اقتصادی و تامین قطعات به وجود می آورد که از اثرات این رقابت می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر