۸۰% توان خروجی کارخانه های شیائومی بازگردانده شد

۸۰% توان خروجی کارخانه های شیائومی بازگردانده شد

امروز شیائومی کنفرانسی آنلاین برگزار کرد تا در رابطه با وضعیت فعلی این شرکت در میان شیوع کرونا ویروس اطلاعاتی را ارائه دهد. این کنفرانس به ریاست رئیس گروه، وانگ شیانگ برگزار شد. وی توضیح داد که چگونه این شرکت موفق به غلبه بر بحران COVID-19 شد. بر اساس گزارش های رسمی، چین از نقطه بحرانی گسترش کرونا ویروس پیشی گرفته است.

شیانگ اظهار داشت که از ۲۰ ژانویه همه ۲۰۰۰ کارمند استان ووهان در مرخصی بودند. اما اکنون، به تدریج، همه آنها با ۰% آلودگی از ویروس، کار خود را از سر گرفتند. علاوه بر این، این شرکت هر یک از کارمندان دفتر را با ۲ ماسک، یک بطری اسپری ضدعفونی کننده ضد باکتری دست برای مبارزه با عفونت احتمالی راهی کرد.

توان خروجی کارخانه های شیائومی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کارخانه های شیائومی فعالیت خود را از سر گرفتند

وانگ همچنین اظهار داشت که زنجیره تامین شیائومی از ۱۹ مارس، کار خود را در با بیش از ۸۰% ظرفیت از سر گرفت. این شرکت بیش از ۱۸۰۰ فروشگاه رسمی خرده فروشی در سراسر چین مجددا افتتاح کرد. علاوه بر این، خط تولید ردمی هم اکنون با ظرفیت کامل کار می کند. وانگ همچنین اعلام کرد که شرکت وی هم اکنون در تلاش است تا تجهیزات پزشکی بیشتری را به کشور های خارجی اهدا کند.

در هفته گذشته، مورالی کریشنان، رئیس شیائومی هند اطمینان داد که همه گیری کرونا ویروس تائیری در فعالیت شرکت در این کشور نخواهد گذاشت. با این حال، سرنوشت لوازم تلویزیون هنوز نامشخص است. با این وجود، سازنده گوشی های هوشمند به تازگی سری ردمی نوت ۹ خود را در هند رونمایی کرده است، در حالی که عرضه چینی هنوز نامشخص است. همچنین این شرکت سری جدید می ۱۰ را در هند در تاریخ ۳۱ مارس منتشر خواهد کرد.

شیائومی یکی از اولین شرکت های تولید چینی است که بعد از گذر از بحران کرونا ویروس کار خود را از سر گرفته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر