توسعه اندروید ۱۲ توسط گوگل برای سال آینده

توسعه اندروید ۱۲ توسط گوگل برای سال آینده

شرکت گوگل اعلام کرده است این تیم در حال کار کردن بر روی قابلیت های متنوع و بسیار زیاد اندروید ۱۲ می باشد تا بتواند در بالاترین سطح ممکن بهترین اتفاق ممکن را رقم بزند و ما نیز شاهد حالت های بسیار ایده آل و فوق العاده خاص خواهیم بود.

اندروید ۱۲ نسبت به نسخه های گذشته از ویژگی های فوق العاده خاصی بهره مند خواهد شد و می توان گفت یک اتفاق بسیار هوشمندانه و ایده آل از سوی گوگل برای تمامی کاربران سیستم عامل اندروید محسوب می شود که در بالاترین سطح ممکن رخ خواهد داد.

قابلیت هایی که گوگل از آنها پیروی می کند در بهترین شرایط ممکن قرار دارد و می توان حساب بسیار ویژه و فوق العاده ای روی این سیستم عامل بازکرد و طبق گفته ها قدرت اصلی گوگل در عرضه سیستم عامل ۱۲ خواهد بود و نقطه برابری با iOS خواهد بود.

توسعه اندروید ۱۲ توسط گوگل می تواند بسیار جذاب و فوق العاده باشد و از طرفی هم گفته می شود قابلیت های این نسخه بسیار زیاد خواهد بود و شباهت بسیار زیاد و نزدیکی با سیستم عامل iOS خواهد داشت که بسیار خاص و جذاب خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این اتفاقات نشان دهنده نزدیک شدن گوگل به اپل و سیستم عامل اندروید به سیستم انحصاری اپل می باشد که رقابت حساسی را به زودی به وجود خواهند آورد و شاهد عرضه محصولات بسیار با کیفیت و فوق العاده از سوی قدرت های بزرگ فناوری خواهیم بود.

توسعه اندروید 12 توسط گوگل

توسعه اندروید ۱۲ توسط گوگل

اندروید ۱۱ برای برخی از گوشی ها منتشر شده و در حال عرضه شدن برای موبایل های دیگر طبق لیست های عرضه شده شرکت ها می باشد، اما باید منتظر ماند و دید که آیا گوگل اندروید ۱۲ را با فاصله عرضه خواهد کرد یا به زودی آنرا به نمایش خواهد گذاشت.

هنوز اخبار دقیق و اطلاعات مناسبی از زمان عرضه این سیستم عامل منتشر نشده و باید شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی شرکت های قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی باشیم که بسیار ایده آل و در عین جذاب بودن بسیار خاص می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر