توسعه تراشه AMD Radeon Pro برای محصولات اپل

توسعه تراشه AMD Radeon Pro برای محصولات اپل

شرکت AMD به طور رسمی اعلام کرده است به زودی شاهد اتفاقات بسیار جالب و فوق العاده ای از سوی این شرکت خواهیم بود که می توان گفت یک خبر جدید و خوبی از سوی این شرکت می باشد که به زودی شاهد به وقوع پیوستن این اتفاقات خواهیم بود.

AMD محصولات و تراشه های انحصاری جدید را در خط تولید خود دارد و قرار است برای شرکت اپل محصولات جدیدی را تولید کند که نشان می دهد این شرکت عملکرد مثبت و عالی به ثبت خواهد رساند و این یعنی یک قدم به جلو از سوی این شرکت قدرتمند.

محصولات زیادی از سری دستگاه های اپل به تراشه های AMD مجهز خواهند شد و این یعنی اتفاقات به وجود آمده بسیار جالب و کارآمد از سوی این شرکت برای قدرتی بزرگ مانند اپل می باشد که می تواند نکته مثبتی برای شرکت AMD محسوب شود.

توسعه تراشه AMD Radeon Pro برای محصولات انحصاری شرکت اپل نشان می دهد تا شاهد حالت و اتفاقات بسیار مناسب و خوبی از سوی هر دو شرکت باشیم که محصولات بسیار با کیفیت و تراشه های قدرتمندی را به بازار عرضه خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این سری از تراشه ها می تواند به خوبی عملکرد کلی محصولات اپل را تحت شعاع قرار دهد و این اتفاق یعنی شاهد حالت های بسیار مناسب و خاص هستیم که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهد و قطعا بهترین اتفاق خواهد بود.

توسعه تراشه AMD Radeon Pro

توسعه تراشه AMD Radeon Pro

تراشه نسل جدید AMD با بهره گیری از معماری جدید و فناوری های بروز امید اینکه برای دیگر محصولات موجود در بازار های جهانی عرضه شود، بیشتر می باشد و امید داریم برای لپتاپ ها و دیگر محصولاتی که در بازار وجود دارد به این تراشه مجهز شوند.

رقابت بین اینتل و AMD باعث ایجاد حالت های بسیار مناسب و خاصی می شود که این شرکت را به طور مستمر به جلو حرکت می دهد و اتفاقات بسیار مناسب و خوبی را از خود به نمایش می گذارد که شاید کمتر کسی بتواند به این سطح دسترسی برسد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر