توسعه جایگاه های سوخت تسلا در کشور های اروپایی

توسعه جایگاه های سوخت تسلا در کشور های اروپایی

شرکت تسلا در حال توسعه جایگاه های سوخت و یا همان سکوی سوخت الکتریکی در قاره اروپا می باشد و در کشور های بزرگ این قاره در حال ایجاد این ایستگاه ها می باشد که از قابلیت های بسیار متنوع و بسیار متفاوتی همراه می باشند که در عین خاص بودن بسیار ایده آل می باشد.

این جایگاه ها با فناوری های بروز و هوشمندی همراه خواهند بود که باعث پیشرفت چشمگیر فروش این شرکت در این بازار بسیار قدرتمند و قوی خواهد بود که می تواند برای تامین سوخت خودرو های شرکت تسلا، مشتریان را ترغیب به خرید محصولات این شرکت کند.

تسلا توانایی های بسیار منحصر به فرد و فوق العاده ای دارد و همین روال باعث پیشرفت فوق العاده و بسیار هیجان انگیز می باشد که این شرکت در بهترین حالت خود قرار دارد و در نتیجه شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و خاص از سوی این شرکت خواهیم بود.

توسعه جایگاه های سوخت تسلا با هزینه های بزرگی همراه خواهد بود و ایلان ماسک مدیرعامل و موسس این شرکت اعلام کرده برنامه های متفاوتی برای مقابله با این هزینه ها دارد که می تواند این شرکت را از صرف هزینه های بسیار بزرگ در امان نگه دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اگر بخواهیم از تمامی لحاظ این شرکت را مورد بررسی قرار دهیم شاهد حالت های بسیار ایده آل و فوق العاده خواهیم بود که نشان دهنده اتفاقات بسیار مناسب و خاصی خواهد بود که تسلا را نسبت به رقبای خود در بازار های جهانی بسیار پیشرفته تر و البته مستحکم تر خواهد کرد.

توسعه جایگاه های سوخت تسلا

توسعه جایگاه های سوخت تسلا

افزایش قدرت تسلا در میان دیگر تولیدکنندگان خودرو و بالا رفتن فناوری های استفاده شده از سوی این شرکت باعث پیشرفت چشمگیر تسلا شده و فروش بالایی را برای این شرکت به همراه داشته و شاهد رسیدن تسلا به رتبه ۴ پر فروش ترین شرکت صنعت خودروسازی شده است.

این رتبه در حالی به تسلا رسیده است که فعالیت کمتری نسبت به رقبای خود داشته و سابقه حضور کمتری در بازار رقابتی داشته است که اگر تمامی فاکتور ها را برابر کنیم قطعا تسلا رتبه بسیار شگفت انگیز و زیادی را نسبت به رقبای دیگر خود به دست خواهد آورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر