توسعه خودرو مدل Y توسط تسلا تا سال آینده انجام می گیرد

توسعه خودرو مدل Y توسط تسلا تا سال آینده انجام می گیرد

شرکت تسلا برای اینکه بتواند بازار خوبی داشته باشد و خودرو های با کیفیت با قابلیت های فوق العاده و جذابی را راهی بازار های جهانی کرده است و این اتفاق یعنی حالت بسیار مناسب و خاص از سوی این شرکت می باشد که می توان گفت یک اتفاق بسیار خاص و ویژه می باشد.

تسلا برنامه های زیادی برای خودرو های سوخت الکتریکی خود دارد و یکی از این برنامه ها راه اندازی یک خط تولید جدید با فناوری های بروز می باشد که از سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد و یک سری جدید به خودرو های عرضه شده تسلا اضافه خواهد کرد.

مدل Y تسلا یکی از خودرو هایی می باشد که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن انجام دهد و شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند آمریکایی در بازار خودرو های جهانی خواهیم بود که طرفداران بسیار زیادی به خود اختصاص داده است.

توسعه خودرو مدل Y شرکت تسلا نشان می دهد جدیت بسیار فوق العاده و سنگین در این شرکت وجود دارد و با هدف به دست آوردن بازار خودرو های خودران مانند بازار خودرو های سوخت برقی، این عملیات سنگین و حساس را به نوعی اجرایی می کند.

شرکت تسلا می خواهد با ایجاد یک حالت فوق العاده و در عین حال جذاب و بهترین اتفاق ممکن را برای کاربران خود به وجود بیاورد که شاهد حالت های بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت برای تولید سری جدید خواهیم بود.

توسعه خودرو مدل Y تسلا

توسعه خودرو مدل Y تسلا

شرکت تسلا در یک اقدام جالب اعلام کرده سری خودروی Y را توسعه خواهد داد و با همین نام اما با قابلیت ها و طراحی متفاوت تری راهی بازار های جهانی خواهد شد که یک انتخاب بسیار مناسب و خاص برای شرکت تسلا محسوب می شود.

این شرکت توانایی های بسیار بالایی در ساخت و تولید خودرو های الکتریکی دارد و همین موضوع باعث می شود تا شاهد اتفاقات و موفقیت های بسیار ایده آل و جذاب این شرکت باشیم که به طور کلی بسیار فوق العاده و هیجان انگیز برای بازار خودرو های الکتریکی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر