توسعه فناوری ۱۰ نانومتری اینتل تا سال ۲۰۲۱

توسعه فناوری ۱۰ نانومتری اینتل تا سال ۲۰۲۱

طبق گفته رسانه ها اینتل قرار است اتفاقات بسیار جالب و فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارد و این عملکرد باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار خاص و جذابی خواهد بود که این شرکت توانسته آنها را به بهترین شکل ممکن به دست بیاورد.

اینتل فناوری های ساخت بسیار قدرتمند و بالایی دارد و همین امر باعث پیشرفت و فروش بسیار بالای این شرکت در بازار های جهانی شده است که عملکرد بسیار خاص و فوق العاده ای را از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری به ثبت رسانده است.

به زودی قرار است شاهد تغییرات در تمامی سری های شرکت اینتل باشیم و اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت ارائه داده خواهد شد و گفته می شود در بهترین حالت خود قرار خواهد گرفت که بسیار ایده آل و فوق العاده خواهد بود.

توسعه فناوری ۱۰ نانومتری اینتل می تواند تا برای اینتل و کاربران این شرکت بسیار مفید و کارآمد باشد و در نهایت باعث ایجاد یک حالت بسیار ایده آل و فوق العاده باشد که در بهترین حالت ممکن خود به سر می برد و اتفاق بسیار مناسبی به همراه دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فناوری ۱۰ نانومتری از سرعت بارگذاری و انتقال داده در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و اتفاقات بسیار مناسبی را نسبت به دیگر تراشه های این شرکت به وجود می آورد و به نوعی می توان گفت حالت های بسیار خاص و جذابی از سوی این شرکت خواهد بود.

توسعه فناوری 10 نانومتری اینتل

توسعه فناوری ۱۰ نانومتری اینتل

اینتل با توسعه این فناوری می خواهد فروش خود در بازار های جهانی ۱۰ برابر بکند و این یعنی یک پیشرفت چشمگیر و عجیب از سوی اینتل که خودخواهی و جاه طلبی بسیار شگفت انگیز این شرکت را نشان می دهد که در این سری به چشم می خورد.

این فناوری تا سال ۲۰۲۱ به طور کامل اجرایی و راه اندازی خواهد شد و تراشه های ارزان قیمت و گران قیمت در این دسته و سری به نمایش و فروش گذاشته خواهند شد که باعث ایجاد اتفاقات بسیار هیجان انگیز و فوق العاده ای برای کاربران اینتل خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر