توسعه ناوگان ارسال آمازون تا پایان سه ماهه سوم ۲۰۲۱

توسعه ناوگان ارسال آمازون تا پایان سه ماهه سوم ۲۰۲۱

شرکت آمازون به طور رسمی اعلام کرد این شرکت در نظر دارد تا ناوگان ارسال خود را چند برابر افزایش دهد و مورد توسعه قرار دهد، در این برنامه شاهد اضافه شدن وسایل نقلیه متفاوت و همچنین ایجاد تنوع در تحویل کالا به دست مشتریان خواهیم بود.

نوع تحویل و رساندن کالا به دست مشتریان به روش های جدیدی توسط این شرکت ارائه داده خواهد شد و آمازون با استفاده از فناوری های جدید این موضوع را به بهترین شکل ممکن توسعه خواهد داد. استفاده از فناوری و همچنین بهره گیری از وسایل نقلیه جدی باعث تسریع در تحویل کالا خواهد شد.

همچنین آمازون در نظر دارد علاوه بر اضافه کردن نیرو به این بخش، استفاده از هوش مصنوعی و ربات را در دستور کار خود داشته باشد تا ترکیب نیروی انسانی و ربات را در بخش ناوگان حمل و نقل آمازون باشیم که برای اولین توسط یک فروشگاه اینترنتی ارائه داده خواهد شد.

توسعه ناوگان ارسال آمازون تا پایان سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ اعلام شده اما طبق گفته مدیر رسانه ای این شرکت تا پایان سال ۲۰۲۱ زمانبر خواهد بود و این شرکت قصد دارد فناوری و همچنین برنامه های دلخواه خود را به طور رسمی به این حالت اضافه کند و خروجی قابل توجهی را نیز به همراه داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ناوگان حمل و نقل آمازون جزو قدرتمندترین بخش های این شرکت محسوب می شود که با ترکیب بسیار پیچیده و در عین حال حرفه ای برای تحویل کالا ها و همچنین تسریع در ارسال و تحویل کالا را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند که مشکل اصلی شرکت های فروش اینترنتی محسوب می شود.

توسعه ناوگان ارسال آمازون بخاطر کیفیت بهتر

این برنامه برای ایالات متحده انجام خواهد گرفت و در صورت موفقیت آمازون در این پروژه برای بخش های زیادی از اروپا و آسیا نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت، یکی دیگر از اهداف آمازون علاوه بر توسعه ناوگان حمل و نقل، اضافه کردن ربات به تمامی سیستم های خود است.

استفاده از ربات ها در سیستم بسته بندی، تحویل و پخش و ارسال کالا باعث خواهد شد تا هزینه ها و همچنین زمان زیادی به سود آمازون صرفه جویی شود و در نهایت شاهد خروجی قابل توجه و بسیار هوشمندانه برای ان شرکت قدرتمند خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر