توقف اوبر در کشور کلمبیا : دعوای حقوقی بین آمریکا و لاتین

توقف اوبر در کشور کلمبیا : دعوای حقوقی بین آمریکا و لاتین

اوبر به طور رسمی اعلام کرده است از ماه آینده این برنامه و خدمات دهی را در کشور کلمبیا قطع خواهد کرد و گفته می شود این درخواست از سوی اتحادیه مرکزی رانندگان تاکسی کلمبیا منتشر شده است و اوبر قصد دارد به آن عمل کند و از این کشور خارج شود.

اوبر در بیانیه ای اعلام کرده است از ۱ فوریه امسال خدمات دهی و کار خود را در کشور کلمبیا متوقف خواهد کرد و به گفته ها و درخواست صنعت بازرگانی کلمبیا نظر مثبت داده است و با عمل به آن به خارج شدن این شرکت از کلمبیا و متوقف سازی این برنامه موافقت کرده است.

همچنین اوبر اذعان کرده است حکم تجدید نظر را خواستار خواهد شد تا بتواند ادامه فعالیت خود را در این کشور ادامه دهد، این شرکت همچنین ادعا کرده است اکثر مردم کلمبیا از طریق این اپلیکیشین درآمدزایی می کنند و خروج از این کشور خسارت مالی زیادی به کلمبیا وارد می کند.

توقف اوبر در کشور کلمبیا زنگ خطری جدی برای شهروندان و افرادی که توسط این تاکسی آنلاین درآمدزایی می کنند می باشد، طبق گفته این شرکت آمریکایی حدود ۲ میلیون کاربر از خدمات اوبر در کلمبیا استفاده می کنند و حدود ۸۸.۰۰۰ راننده نیز از طریق این اپلیکیشین درآمدزایی دارند که خروج شدن اوبر همه آنها را بیکار خواهد کرد.

اوبر همچنین به غیر از کلمبیا در کشور های لاتین دیگری وجود دارد و خدمات دهی و حمل و نقل آسان بین شهری و داخل شهری را برای کاربران خود منتشر می کند. کشور هایی همچون برزیل،مکزیک و آرژانتین می باشند که از خدمات آژانس آنلاین استفاده می کنند که آنها هم مشکلاتی با اوبر دارند.

توقف اوبر در کشور کلمبیا یک مشکل جدید در بخش لاتین

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این خروج اوبر از این کشور زمانی آغاز شد که شرکتی گمنام اعلام کرد اوبر تمامی درآمدزایی و بخش های تاکسی عمومی و اصلی این کشور را از کار بیکار کرده است و با راه افتادن اوبر در کلمبیا این تاکسی های شهری دچار مشکلات بسیار زیاد شده اند.

توقف اوبر در کشور کلمبیا : دعوای حقوقی بین آمریکا و لاتین

اوبر نیز تصمیم گرفته است این کشور را به صورت کامل ترک کند و گفته می شود دلیل اصلی آن نیز غیر قانونی خواندن خدمات دهی اوبر در این کشور می باشد که توسط اتحادیه رانندگان تاکسی کلمبیا بر علیه این شرکت آمریکایی صادر شده است.

در این میان مسئله بسیار بزرگی وجود دارد و آن هم ناهمانگی بین رئیس جمهور یا همان دولت کلمبیا با بخش های خصوصی و اجرایی این کشور می باشد که باعث به وجود آمدن مشکلات بسیار زیادی در این کشور شده است و باعث شده است تا شرکت اوبر در مرز خارج شدن از این کشور قرار بگیرد.

توقف اوبر در کشور کلمبیا و خارج شدن این شرکت از این کشور خسارت های کاری بسیاری را به این کشور وارد خواهد کرد و گفته می شود کشور کلمبیا برای حل این مشکل هنوز راه چاره ای ندارد و مدیریت ضعیف یکی از عوامل این مشکلات می باشد.

عدم هماهنگی در بخش مدیریتی دولت و بخش اجرایی باعث شده است تا هماهنگی های مورد نظر برای مورد استفاده کردن از فناوری های غیر بومی این کشور باشد و گفته می شود این کشور هنوز به ثبات اولیه خود نرسیده است و هر لحظه تنش در این باره در کشور کلمبیا بالا می گیرد.

هنوز اوبر دلیل خارج شدن و قطعی بودن خروج این شرکت از این کشور را به صورت کامل تایید نکرده است و به نظر می رسد اوبر قصد دارد تا در این کشور بماند اما دنبال یه راه حل برای ماندن در این کشور می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر