توقف تحویل آمازون فرانسه بخاطر شیوع ویروس کرونا

توقف تحویل آمازون فرانسه بخاطر شیوع ویروس کرونا

آمازون برای مقابله با ویروس کرونا مشکلات زیادی را در پیش رو دارد و برای اینکه بتواند در این شرایط بحرانی به بهترین نحو ممکن عملیات و پروژه های خود را اجرایی و عملی کند به مشکلات زیادی برخورد کرده است که واقعا شرایط را برای این شرکت بحرانی کرده است.

این شرکت برای تحویل محصولات خود به دست خریداران در روز های اولیه شیوع ویروس کرونا دچار مشکل اساسی شده بود که با مدیریت بسیار خاص و فوق العاده این شرکت رفع شد و حالا دچار مشکلات دیگر در کشور های دیگر برای تحویل محصولات شده است.

کار گروه بخش اصناف فرانسه اعلام کرده است هیچ شرکتی حق این را ندارد در این کشور تا اطلاع ثانوی شروع به توزیع و پخش محصولات خود بکند و به احتمال زیاد از هفته آینده شهر پاریس این کشور به طور کامل قرنطینه رسمی خواهد شد.

توقف تحویل آمازون فرانسه می تواند بر فروش آمازون تاثیر منفی داشته باشد و به احتمال زیاد توزیع محصولات این شرکت در این کشور که جزو برترین بازار های آمازون برای فروش محصولات می باشد که جزو ۱۰ کشور برتر آمازون برای فروش و عرضه محصولات می باشد.

آمازون تلاش بسیار زیادی را برای اینکه توزیع و فروش محصولات خود را در کشور فرانسه ادامه دهد داشته است که متاسفانه به خاطر شیوع ویروس کرونا و حساس بودن شرایط موجود در فرانسه این کشور اجازه توزیع را نداده است و این می تواند آمار فروش این شرکت را به طور ویژه ای کاهش دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

توقف تحویل آمازون فرانسه بخاطر شیوع ویروس کرونا

توقف تحویل آمازون فرانسه

رئیس بخش فرانسه آمازون اعلام کرده است در حال صحبت کردن با بخش های مربوطه برای توزیع محصولات و تحویل آنها برای مشتریان می باشد که دچار قانون بسیار حساس و بدی شده است و این نشان دهنده این می باشد که این شرکت دچار مشکلات زیادی شده است.

آمازون علاوه بر فرانسه در کشور های دیگر نیز به فروش و توزیع محصولات خود می پردازد که گفته می شود در کشور های دیگر نیز این مراحل اجرایی خواهد شد و فروش به طور رسمی قطع خواهد شد که می تواند برای آمازون فروش بسیار بدی را به ارمغان بیاورد.

فروش و توزیع محصولات فقط به کشور ایالات متحده ختم خواهد شد که این می تواند فروش فوق العاده این شرکت را به یکی از بدترین فروش های تاریخ این شرکت تبدیل کند که قطعا ضرر های بسیار بزرگی را به این شرکت آمریکایی بزرگ وارد خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع pcmag

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر