توقف تولید سری گرند توریسمو توسط BMW در سال ۲۰۲۰

توقف تولید سری گرند توریسمو توسط BMW در سال ۲۰۲۰

سال جدید میلادی برای برخی از افرادی که طرفدار خودرو های متفاوت و خاصی بوده اند امسال باید از آن مدل ها خداحافظی کنند، شرکت بی ام و نیز اسم خودرویی را برای توقف تولید آن منتشر کرده است که برخی از افراد و منتقدان را ناراحت کرده است.

سری سوم گرند توریسمو بعد از فروش های بسیار جالب و رکورد شکن بعد از سال ها از خط تولید جدا خواهد شد و به کلکسیون شرکت آلمانی خواهد رفت، این سری یکی از جالب ترین و زیباترین سری های این شرکت بوده است که دارای طرفداران زیادی نیز بوده است.

امروز شرکت BMW لیستی از قیمت ها و زمان عرضه و فروش محصولات جدید خود در سال ۲۰۲۰ منتشر کرد که اسم گرند توریسمو ۳ در این لیست وجود نداشت و این نشانه از خارج شدن این خودرو برای تولید در سال جدید خواهد بود که به معنای واقعی کلمه شاهد توقف تولید سری گرند توریسمو هستیم.

این سری با مخفف GT شناخته می شود، این محصول هیچ جانشینی نخواهد داشت و ادامه این سری از محصولات شرکت آلمانی متوقف خواهد شد، این خبر را هارالد کروگر مدیرعامل شرکت BMW منتشر کرده است و خبر متوقف شدن تولید این خودرو را صادر کرده است.

دلیل محبوبیت بسیار زیاد این خودرو نسبت به سایر مدل های این شرکت زیبایی بیش از و قیمت مناسب این خودرو بود که مورد استقبال بیشتر افراد در تمامی بازار های مختلف بوده است، این خودرو از ترکیب کراس اوور و SUV بود که یک خودروی جذاب و فوق العاده ای را تشکیل داده بود که طرفداران زیادی را نیز به سمت خود جذب کرده بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

توقف تولید سری گرند توریسمو توسط BMW در سال 2020

توقف تولید سری گرند توریسمو : خط پایان خودروی پر فروش

این خودرو یکی از موفق ترین سری های شرکت آلمانی بوده است و تمرکز زیادی روی این خودرو و سری شده است و در نهایت این خودرو با تمامی حواشی و آمار های عجیب فروش در سال ۲۰۲۰ از رده خارج خواهد شد و تولید این محصول متوقف خواهد شد.

بی ام و اعلام کرده است پشتیبانی فنی از این خودرو تا سال ۲۰۲۳ ادامه دار خواهد بود اما تولید آن متاسفانه متوقف می شود. این اولین خودرویی است که BMW بعد از سود دهی آنرا متوقف می کند، هنوز دلیل قاطعی و قانع کننده ای برای توقف این خودرو منتشر نشده است.

هارالد کروگر رئیس شرکت و مدیرعامل BMW دلایل زیادی را برای از بین برند و متوقف کردن این سری اعلام کرده است که به نظر هیچکدام منطقی و درست محسوب نمی شوند. یکی از دلایل محکم و قانع کننده این شخص برای توقف تولید سری گرند توریسمو هزینه های بالای تولید این خودرو را اعلام کرد.

این شخص همچنین ادعا کرده است برای تولید خودرو های جدید باید خط تولید را پاکسازی کند تا بتواند خودرویی متناسب با بازار های جهانی را عرضه و معرفی کند و این دلیل می تواند یکی از اثبات های مهم برای متوقف کردن خط تولید این خودروی پر فروش باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر