توقف خودرو های احتراقی فولکس واگن تا سال ۲۰۳۵ در اروپا

توقف خودرو های احتراقی فولکس واگن تا سال ۲۰۳۵ در اروپا

شرکت آلمانی فولکس واگن نیز به ردیف شرکت هایی که از خودرو هایی که سوخت احتراقی یا همان بنزین دارند را توقف کرده اند پیوست، این شرکت با اعلام بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد از سال ۲۰۳۵ دیگر در اروپا تولید و فروش این نوع خودرو ها را توقف خواهد کرد و جایگزین آنها، خودرو های الکتریکی خواهد بود.

این زمانبندی برای توقف تولید خودرو های بنزینی توسط فولکس واگن کمی عجیب و نگران کننده است، دیگر شرکت های بزرگ تولید کننده خودرو تا ماه های آینده خط تولید خودرو های الکتریکی را استارت خواهند زد و متاسفانه شرکت آلمانی فولکس واگن این عمل را به ۲۰۳۵ موکول کرده است.

شرکت هایی که تصمیم به تولید خودرو های الکتریکی مخصوصا در اروپا کرده‌اند با قوانین بسیار سختگیرانه همراه هستند و حالا فولکس واگن در نظر دارد این عملیات را تا ۱۵ سال دیگر ادامه دهد و بعد از گذشت این مدت وارد حوزه خودرو های سوخت الکتریکی شود که واقعا تعجب آور است.

توقف خودرو های احتراقی فولکس واگن قطعا بر روند این شرکت در بخش درآمدزایی و فروش تاثیر خواهد گذاشت و اینکه آیا مثبت و منفی خواهد بود هنوز مشخص نیست و بخاطر وجود نیاز های متفاوت در بازار جهانی احتمال اینکه هر اتفاق برای این شرکت و خودرو های احتراقی‌اش بیافتد مشخص نیست.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بازار ایالات متحده و آسیا نیز کمی دیرتر از اروپا این قابلیت را خواهند داشت، اما باز هم سوالات و شایعات زیادی در پیرامون این تصمیم که واقعا آیا فولکس واگن چنین تصمیمی گرفته است که بتواند عملکرد مثبت و کلا متفاوتی برای خود به ارمغان بیاورد و این مشکلات اساسی و بسیار بزرگ را ایجاد کند.

توقف خودرو های احتراقی فولکس واگن در سال ۲۰۳۵

با تمامی تفاسیر موجود باز هم این سوال پیش می‌آید که واقعا فولکس واگن، دومین شرکت برتر تولیدکننده خودرو در سال ۲۰۲۰ چنین حرکتی را می‌خواهد اعمال کند. طبق گفته برخی رسانه ها فولکس واگن توانایی فراهم کردن تجهیزات و زیر ساخت های مورد نیاز را ندارد و با مشکل بسیار بزرگی مواجه شده است.

باز انتقال به ۱۴ سال بعد واقعا حرف بزرگی است که فولکس واگن برای ترک سری خودرو های احتراقی خود در نظر گرفته است. شرکت های دیگری مانند مرسدس بنز، فورد و حتی تویوتا عملیات خود را برای تغییر سبک در ساختار و مشخصات فنی خودرو ها اعمال کرده‌اند.

باید منتظر عملکرد این شرکت آلمانی برای سری جدید خودرو های خود باشیم که با رویکرد مناسب و هوشمندانه خواهد توانست یک خروجی جذاب و فوق‌العاده هوشمندانه از خود به نمایش بگذارد و واقعا در راستای اجرای برنامه های هوشمندانه حرکت کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر