توقف سری ۶۰۰ AMD در سال ۲۰۲۰

توقف سری ۶۰۰ AMD در سال ۲۰۲۰

شرکت AMD همیشه با رقیب سنتی خود یعنی اینتل همیشه در مقایسه بوده است و به زبان ساده می توان گفت یک جنگ تمام عیار بین این دو غول بزرگ فناوری بوده است که همیشه برنده این رقابت ها اینتل بوده است اما این سال فرق می کند.

تفاوت در نوع تولید و سری محصولات نشان می دهد که اینتل کمی از رقیب خود جا مانده است و این AMD می باشد که توانسته است آمار فروش خود را به صورت فوق العاده ای افزایش دهد و بتواند بخشی از بازار های جهانی و اروپا را به دست بگیرد.

شرکت AMD در اعلانیه اعلام کرد قصد دارد معروف ترین سری و مدل تراشه های خود که سری ۶۰۰ نام دارد را از سری تولید متوقف کند و یک محصول دیگری را جایگزین این تراشه پر طرفدار و قدرتمند این شرکت بکند که کمی تعجب آور خواهد بود.

هنوز دلیل این شرکت برای متوقف کردن این سری مشخص نشده است و هر گونه خبری درمورد این محصول منتشر می شود و گفته می شود برای بالا بردن فروش و رساندن خود AMD به اینتل باعث شده است تا این سری از تولید حذف شود.

توقف سری ۶۰۰ AMD قطعا شوک بسیار مهمی را برای هواداران این شرکت و دنیای تراشه های کامپیوتری وارد خواهد کرد که قطعا یک موج شایعاتی درمورد این شرکت منتشر خواهد شد که گفته می شود باید از همه این موج های منفی که از سمت هر رسانه ای خواهد بود باید دوری کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این رفع اشکال قطعا در درصد فروش آمار این شرکت تاثیر بسیار زیادی را خواهد داشت و انتظار این می شود که شاهد محصولات جدید و قدرتمند از سوی AMD در سال جدید باشیم که شاید شاهد اینگونه محصولات از سوی این شرکت باشیم.

توقف سری 600 AMD در سال 2020

توقف سری ۶۰۰ AMD در سال جدید

توقف کردن سری محبوب ای ام دی فقط یک معنی دارد و آن هم ارتقا دادن سری های خود و ساخت محصولات با کیفیت نسبت به سری ها و محصولات گذشته خود که قطعا اتفاق بسیار جالبی برای این شرکت خواهد بود و می تواند این شرکت آمریکایی را از این وضعیت جدا کند.

این شرایط پیش رو می تواند برای ای ام دی می تواند یک تهدید یا یک فرصت بسیار خوبی باشد باید منتظر بمانیم و ببینم حرکت این شرکت چگونه خواهد بود و واکنش شرکت آمریکایی به اینگونه خبر ها چگونه خواهد بود و رفع کردن آن به چه شکلی همراه خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر