قابلیت S Voice سامسونگ از یک ژوئن متوقف خواهد شد

قابلیت S Voice سامسونگ از یک ژوئن متوقف خواهد شد

سامسونگ برای اینکه بتواند برنامه های جدید خود را جایگزین اپلیکیشین های جدید خود بکند پروژه جدیدی را در پیش گرفته است که از طریق آن به از بین بردن قابلیت های قبلیی همچون دستیار صوتی S Voice سامسونگ می باشد.

این دستیار صوتی در سال ۲۰۱۴ و بر روی گوشی سامسونگ گلکسی S3 راه اندازی شد و در آن زمان قابلیت های بسیار جذاب و زیادی داشت که در آن دوره زمانی یکی از قابلیت های بسیار جذاب و خاص سامسونگ در پرچمداران این شرکت کره ای فقط وجود داشت.

این دستیار صوتی سامسونگ قابلیت های بسیار زیادی نداشت و فقط توانایی جستجو کاربران و برخی از کلمات را در مرورگر گوگل داشت که فقط کارایی آنها باعث شده بود تا این قابلیت به یکی از برترین بخش های سامسونگ در آن دوره زمانی به حساب بیاید.

قابلیت S Voice سامسونگ طبق گفته سام موبایل از اول ژوئن به طور کامل از کار خواهد افتاد و دیگر هیچ کاری را برای کاربران انجام نخواهد داد، اگر شما همین الان به این بخش مراجعه کنید شاهد یک پیام اخطار مانند “قادر به پردازش داده شما نیستم” مواجه خواهید شد.

این سیاست سامسونگ در حذف برنامه در دیگر بخش ها نیز وجود دارد و گفته می شود برای اینکه بتواند اپلیکیشین و قابلیت های جدید خود را به طور چشمگیری مورد استفاده قرار دهد مجبور به حذف آنها شده است و باید منتظر ماند و دید که آیا این واقعیت به عمل تبدیل خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قابلیت S Voice سامسونگ از یک ژوئن متوقف خواهد شد

توقف قابلیت S Voice سامسونگ

این قابلیت توانایی های بسیار زیادی نداشت و بخاطر همین نیز جلب توجه بسیار زیادی نداشت و باعث شد تا به زودی از بین برود و کاربری نداشته باشد، همچنین گفته می شود این قابلیت باعث خواهد شد تا اتفاقات بسیار جذاب زیادی بیافتد.

این دستیار صوتی در گوشی های گلکسی A3،A5،A7 و در سری نوت های ۳ تا ۵ می باشد و تقریبا در گوشی هایی که در بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ ساخته شده اند وجود دارد و طرفدار خاص و زیادی نسبت به دیگر بخش های سامسونگ نداشته است و همین باعث محبوبیت آن نشده است.

این دستیار صوتی در اولین رونمایی خود جلب توجه زیادی کرد اما بعد از گذشت زمان که دستیار صوتی اپل با نام سیری رونمایی شد دیگر هیچ شخصی به دنبال این قابلیت سامسونگ نبوده است و همین نیز نشان دهنده ناموفق بودن این پروژه را از سوی سامسونگ دارد.

با اضافه شدن Bixby به جای دستیار صوتی قدیمی سامسونگ دیگر کاربری نمانده است که در نسخه قدیمی این قابلیت بماند و بخاطر همین نیز شاهد این بوده ایم که این دستیار صوتی جدید قابلیت بسیار زیادی نسبت به سری قبلی خود داشته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر