چرخه تولید گوشی های ال جی متوقف می شود

ال جی الکترونیک تصمیم گرفت که برای فروش بخش تجارت گوشی های هوشمند خود تلاش نکند، اما مثل اینکه می خواهد به طور کامل از این تجارت کنار برود. به گفته افراد خودی، ال جی الکترونیک اخیرا تعطیلی کامل چرخه تولید گوشی های خود را تایید کرده و شروع به تبدیل کارمندان در این واحد تجاری کرده است.

ال جی الکترونیک در یک دوراهی قرار داشت

در اوایل سال جاری، این شرکت اعلام کرد که تجارت گوشی های هوشمند خود را به طور کامل ارزیابی خواهد کرد. بعدا، ال جی گزینه های مختلفی از جمله فروش تجارت گوشی های خود را داشت. با این حال، مذاکرات با برخی از خریداران اصلی بی نتیجه به پایان رسید.

در شروع این گروه ویتنامی با گوگل، فیس بوک و فولکس واگن مذاکره کرد. اما هیچ یک از این شرکت ها نتوانستند پیشنهادی در خور را ارائه دهند که ال جی نتواند آن را رد کند.

برخی از آنها همچنین با حفظ اختراعات ثبت شده توسط ال جی الکترونیک، به دنبال تبدیل شدن به سازنده طرح ۱۰۰ درصد اصلی گوشی های ال جی بودند. با این حال، ال جی الکترونیک این نوع معامله را هم رد کرد. در حقیقت، برای یک گوشی ال جی، حالا رقابت در بازار جهانی بسیار دشوار است.

بنابراین می توانیم بگوییم که اگر چه ال جی الکترونیک سعی در فروش این تجارت داشت، اما توافق با خریداران در مورد حق ثبت اختراعات مربوط به گوشی های هوشمند سخت بود. این همان چیزی است که معمولا در موارد مشابه هم اتفاق می افتد. در پایان، ال جی الکترونیک تصمیم گرفت از تجارت گوشی های هوشمند خارج شود. پس از آن، ال جی الکترونیک امیدوار است که تمرکز خود را در بخش الکترونیک و بخش باتری جمع کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر