تولیدفولکس واگن برقی در آینده با بدنه فیبر کربنی

تولیدفولکس واگن برقی در آینده با بدنه فیبر کربنی

شرکت آلمانی فولکس واگن بعد از مدت ها دست به تغییر در روند تولید خودرو های خود زده و قصد دارد تا با تولید خودرو های برقی با نوع جدید وارد رقابت با رقبای سرسخت خود شود، این شرکت در بیانیه ای اعلام کرده است قصد دارد خودرویی برقی در سال ۲۰۲۰ عرضه کند.

بیشتر کارشناسان و منابع معتبر صنعت خودروسازی حرکت این شرکت آلمانی را نوعی حمله به بازار های جهانی می دانند و این حرکت را نوعی استراتژیک فولکس واگن برای تصاحب بازار خودرو های برقی میدانند که با حضور تسلا این رقابت بسیار زیادتر نیز خواهد شد.

نشریه بزرگ VW Autocar که در حوزه خودرو فعالیت می کند با اشاره به طراحی بزرگ فولکس واگن اشاره کرده است و خبر تولیدفولکس واگن برقی از طرف این شرکت را در سال ۲۰۲۰ منتشر کرده است که به گفته برخی از افراد فولکس واگن در حال طراحی گسترده برای خودروی جدید می باشد.

احتمال این وجود دارد که این خودرو از سری های GTX این شرکت باشد و با همین نام عرضه شود که هنوز معلوم نیست اما طبق گفته ها ممکن است این خودرو در زیر رده و سری همین نام باشد و با تولید در سال ۲۰۲۰ یکی از محصولات برقی فولکس واگن در سال ۲۰۲۰ بشمار رود.

اگر بخواهیم نگاه کلی به این قضیه داشته باشیم باید این حرکت را یک تولید هوشمندانه از سمت فولکس واگن بدانیم، چون شرکت های بزرگ تولید کننده خودرو در حال آماده سازی های اولیه برای طراحی سال جدید می باشند و تا اواسط سال ۲۰۲۰ طول خواهند کشید، اما این حرکت فولکس واگن این شرکت را ۴ الی ۷ ماه از رقبای خود جلو می اندازد که یک استراتژی فوق العاده از سمت این شرکت محسوب می شود.

تولیدفولکس واگن برقی در آینده با بدنه فیبر کربنی

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تولیدفولکس واگن برقی : رقابت جدید و جذاب

اگر شرکت فولکس واگن این خودرو را به معرض تولید برساند قطعا رقابت جذابی در بازار خودرو های برقی خواهیم دید، چون تعداد شرکت های تولید کننده خودرو های برقی روز به روز در حال افزایش می باشد و با اضافه شدن فولکس واگن به این بخش نیز قطعا رقابتی جذاب و هیجان انگیز میان شرکت ها به وجود خواهد آمد.

هنوز اطلاعات و مشخصات کاملی از این خودرو در دسترس نیست و سایت های معتبر هنوز اطلاعات کافی درمورد این محصول منتشر نکرده اند و فقط نشریه VW Autocar اطلاعات کمی درمورد بدنه و مشخصات فنی این خودرو منتشر کرده است که آن هم به درد نمیخورد.

این نشریه با اشاره فیبرکربنی بودن بدنه خودرو اشاره به نوع ساخت خودرو کرده و اعلام کرده است این شرکت آلمانی در این خودرو از تکنولوژی های روز در بخش فنی خودرو به کار خواهد گرفت که قطعا برای خبرنگاران و افراد منتظر این خودرو جذاب و جالب خواهد یود.

تولیدفولکس واگن برقی یکی از برنامه های این شرکت در سال ۲۰۲۰ خواهد بود و به گفته مدیرعامل این شرکت برنامه ها و پروژه های زیادی برای تولید خودرو در این سال در نظر دارند و باید منتظر ماند و دید که فولکس واگن چه عملکردی در سال ۲۰۲۰ خواهد داشت و با چه برنامه ای حرکت خواهد کرد.

به گفته برخی از منابع معتبر این خودرو دارای قدرت ۲۰۱ اسب بخار خواهد بود و نسبت به سری قبلی که توسط فولکس واگن تولید شده سریع تر خواهد بود که این قابلیت یک امتیاز بزرگ برای این شرکت محسوب خواهد شد و می توان گفت حرکت این شرکت یک حرکت جسورانه خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر