برنامه های اپل برای تولید آیفون ۱۲ در هند

طبق گزارش ها، اپل غول تولید گوشی هیا هوشمند با پیشرفت بازه محصولات تولید خود در هند، در حال آماده سازی برای تولید آیفون ۱۲ در هند است. در هفتمین آیفون ایده آلی خواهد بود که که در این کشور ساخته خواهد شد. بر اساس گزارشی، مدل های جدید آِیفون ۱۲ ساخته شده در هند تا اواسط سال آینده آماده عرضه خواهد شد.

گفتنی است که این برند قبلا مونتاژ آیفون ۱۱ پرمیوم خود را در واحد فاکسکان در نزدیکی چنای آغاز کرده است و این اولین باری است که اقام به ساخته یک مدل برتر در این کشور می کند و انگیزه ای را برای ابتکار عمل در هند ایجاد می کند. علاوه بر این، پیش بینی می شود تولید آیفون SE 2020 تا پایان امسال در این کشور آغاز شود.

تولید آیفون ها در بنزالورو

سازنده تایوانی اپل، ویسترون، قبلا تولید آزمایشی جدیدترین پروژ] آیفون ها را شروع کرده است. در تاسیسات جدید خود در نزدیکی بنگالورو به صورت پیشنهادی بیش از ۲۹۰۰ روپیه سرمایه گذاری کرده است. علاوه بر این، ویسترون روند جذب نیرو را برای واحد جدید آغاز کرده است.

از آنجا که قصد دارد حدود ۱۰ هزار کارمند را به روشی افزایش استخدام کند. بر اساس گزارشی که در استاندادر بیزینس آمده است، در حال حاضر، تقریبا هزار کارگر در محل کار هستند. اما تاسیسات تولید از ماه اکتبر به طول کامل عملیاتی می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گسترش روزافزون ویسترون مطابق با هدف میان مدل اپل است. جدیدترین مدل های جدید گوشی های هوشمند سریع به سبد خرید آن منتقل می شود. این گیاه جدید در نارساپورا در نزدیکی بنگلورو در کاناتاکا ممکن است کاملا برای آیفون ۱۲ پیش بینی شده اختصاص یابد. در حالی که آِیفون SE 2020 در کارخانه فعلی بنگلورو تولید انبوه خواهد شد. روزنامه مالی اظهار داشت، به نقل از منابع ناشناس این پروژه نزدیک به توسعه می باشد.

آیفون ۱۲ که در هند ساخته می شود

پیش از این، همه گیری کووید-۱۹ از اپل خواسته بود تا چند هفته رونمایی بزرگ آیفون ۱۲ خود را برگزار کند. سال گذشته، اواخر ماه سپتامبر فروش آِفون های جدید شروع شد، امسال هم انتظار می رود عرضه چند هفته بعد در دسترس باشد. لوکا ماستری، مدیر ارشد مالی اپل مه گذشته در تماس با روزنامه مالی گفته بود.

تحلیلگران متعدد بر این عقیده اند که تولید آیفون ۱۲ جدید هند رویکردی محاسبه شده برای کاهش وابستگی اپل به چین است. همچنین این شرکت می خواهد از طریق طرح تشویقی مرتبط با تولید مرکز بهره مند شود. فاکسکان، یک شرکت مستقر در تایوان است که پیش از این آیفون ۷، XR و ۱۱ را در نزدیکی حیدرآباد تولید کرده بود.

با وجود آیفون ۱۲، اپل احتمالا می تواند سریعترین مدل پرچمدار آیفون را برای مونتاژ محلی در هند تولید کند. اپل هنوز سری جدید آیفون ۱۲ را رونمایی نخواهد کرد چون که همه گیری کووید-۱۹ امروزه همه کار ها چند هفته به تصویق می افتد. با این وجود گفنه می شود که رویداد رونمایی آیفون ۱۲ در تاریخ ۱۲ اکتبر با گرانترین آیفون ۱۲ پرو برای شروع حمل و نقل در ماه نوامبر برگزار می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر