اپل تولید انبوه آیفون ۹ را به زودی آغاز می کند

اکنون که مک بوک ایر و نسل چهارم آیپد پرو عرضه شده اند، دستگاه بعدی اکنون آیفون ۹ اپل خواهد بود. امروز گزارشی از جان پروسر (که در گذشته قابل اعتماد بود) نشان می دهد که آیفون ۹ تازه وارد شده است و تولید انبود این دستگاه هم بدون شک در راه است و این فقط بخش کوچکی از نشت است.

اپل آیفون ۹ در نهایت ممکن است آیفون SE 2 خوانده شود. شواهد از تحلیلگران مشهور ژو مینگهو و کذ iOS 14 نشان می دهد که این دستگاه از یک صفحه نمایش ۴.۷ اینچی LCD استفاده می کند. این دستگاه تسخیص اثر انگشت یا همان تاچ آیدی را در قسمت جلویی و یک شاتر در پشت را حفظ می کند. با این وجود از همان تراشه A13 مطابق با آیفون ۱۱ استفاده خواهد کرد.

این تلفن هوشمند از ۵G پشتیبانی نمی کند، اکنون اپل برای ۵G آماده نیست. با این حال، مطمئنا برای دوستداران صفحه نمایش های کوچک، خصوصا کسانی که بودجه اندک دارند، جذاب خواهد بود. نا گفته نماند که بازار های نوظهور که اپل در تلاش است در آن ها کاوس کند مانند هند و آمریکای جنوبی. یک دستگاه بودجه ای از این دست تلفن خوبی برای این بازار های خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قیمت آیفون ۹

با این حال، با توجه به شرایط فعلی، ممکن است که اپل این تلفن هوشمند را به صورت آنلاین عرضه کند. طبق گمانه زنی ها، قیمت این دستگاه از ۳۹۹ دلار در ایالات متحده شروع می شود. با این حال، در چین ۳۲۸۸ یوان (۴۶۲ دلار) قیمت خواهد داشت. در مورد زمان انتشار دقیق، این دستگاه احتمالا در پایان ماه مارس یا آوریل وارد بازار خواهد شد.

آیفون ۹ احتمالا با آمدنش شگفتی در فروش اپل ایجاد کند که تا به حال تجربه نشده بود چون اپل در این مدت بر روی گوشی های پرچدار و رده بالا کلیک کرده بود و دستگاه میان رده تولید نمی کرد پس به این دلیل احتمالا این گوشی فروش چشمگیری خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.