تولید انبوه مرسدس بنز AMG C63 در آلمان

تولید انبوه مرسدس بنز AMG C63 در آلمان

شرکت آلمانی مرسدس بنز برای تولید و عرضه خودرو های با کیفیت و هیبریدی خود در سال جدید میلادی دست به کار شده است و در نحوه ساخت و بهره گیری از فناوری های روز دنیا شاهد بهره گیری و ترکیب هوشمندانه هستیم که این شرکت از خود به نمایش گذاشته است.

عملکرد فوق العاده و بسیار کاربردی شرکت مرسدس بنز در تمامی سطوح باعث به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های خاصی شده است و قطعا در سطح بسیار مناسبی از بخش تولید قرار خواهد گرفت و شاهد عرضه و ارائه قابلیت های مناسبی از سوی این شرکت خواهیم بود.

توانایی و ارائه قابلیت های هوشمندانه در محصولات و خودرو های تولید شرکت مرسدس بنز باعث شده تا این شرکت از تمامی لحاظ در سطح بسیار بالایی به ارائه قابلیت های هوشمندانه بپردازد و در نهایت شاهد به وقوع پیوستن حالت های قابل توجه و بسیار خاص از سوی مرسدس بنز باشیم.

تولید انبوه مرسدس بنز AMG C63 برای به دست آوردن بازار های جهانی در خط تولید رسمی این شرکت در آلمان شروع به کار کرده است و طبق گفته های این شرکت آلمانی قرار است اتفاقات بسیار خوبی برای این سری از خودرو های این شرکت رخ دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاقه مندان به خودرو می دانند که این به معنای یک نت اگزوز است که فاقد صدای پر سر و صدای موتور V-8 خواهد بود ، اما گزارش شده است که چهار سیلندر هیبریدی دارای مقادیر زیادی انرژی است. آنچه انتظار می رود در زیر کاپوت این خودرو زندگی کند ، موتور توربوشارژ AMG M139 است که در A45 S استفاده می شود ، همراه با یک واحد محرک برقی و ژنراتور شروع کننده یکپارچه.

تولید انبوه مرسدس بنز AMG C63

توربوشارژر مورد استفاده در چهار سیلندر همچنین دارای کمک الکتریکی برای کاهش تاخیر و بهبود پاسخگویی به دریچه گاز است. هنگامی که تمام توان الکتریکی و گازی با هم ترکیب می شوند ، شایعات حاکی از آن است که کل خروجی بیش از ۵۵۰ اسب بخار با حداکثر گشتاور تا ۵۹۰ پوند فوت خواهد بود. این اتومبیل دارای چهار چرخ متحرک فعال خواهد بود ، اما حالت Drift برای کسانی که تمایل به نمایش شو دود دارند استاندارد خواهد بود.

تمام این نیرو از طریق یک گیربکس ۹ سرعته اسپرت به جاده می رسد و این خودرو از سیستم تعلیق تطبیقی ​​و لاستیک های مبهم برخوردار خواهد بود. این خودرو به جای سیستم ۴۸ ولت مورد استفاده در سایر اتومبیل های کلاس C از معماری الکتریکی ۴۰۰ ولت استفاده خواهد کرد. خبر جالب دیگر این است که این اتومبیل برای رانندگی در حدود ۴۰ مایل تنها با برق محرمانه است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر