تولید انبوه DRAM توسط هاینکس با قدرت بسیار زیاد

تولید انبوه DRAM توسط هاینکس با قدرت بسیار زیاد

شرکت کره ای هاینکس بلاخره سریع ترین و قدرتمندترین حافظه رم دنیا را با انتقال داده با سرعت بسیار زیاد را فراهم کرده است که می تواند باعث شود تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی این شرکت برای کاربران باشیم.

سرعت انتقال داده در این نوع رم ها ۴۶۰ گیگابایت تخمین زده شده اما به طور کلی می توان گفت یک فناوری جدید با سرعت بسیار خارق العاده محسوب می شود که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن برای پیاده سازی این حالت تلاش کرده است.

انتقال ۱۲۴ فیلم فول اچ دی در این نوع حافظه برای هر فیلم فقط یک ثانیه زمان سپری می شود و یا به نوعی می توان گفت برای هر ثانیه ۳.۷ گیگابایت انتقال داده وجود دارد که باعث می شود تا حالتی بسیار مناسب و فوق العاده به وجود بیاید.

تولید انبوه DRAM توسط هاینکس می تواند دنیای فناوری و داده ها را به طور کلی زیر سوال ببرد و این نوع فناوری تابحال وجود نداشته و عرضه این نوع حافظه های رم به بازار های جهانی قابلیت های بسیار زیادی را برای کاربران عادی و معمولی به وجود خواهد آورد.

تیم طراحی این فناوری حدود ۱۰ ماه به صورت متمرکز فقط برای اجرایی کردن این پروژه وقت صرف کرده اند که در نهایت شاهد یک محصول بسیار جذاب و فوق العاده قدرتمند از سوی شرکت هاینکس هستیم که توانسته به طور کلی به مرحله تولید انبوه برسد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تولید انبوه DRAM توسط هاینکس با قدرت بسیار زیاد

تولید انبوه DRAM توسط هاینکس

فناوری استفاده شده در این حافظه ها نسل جدید HBM2 می باشد که باعث می شود تا شاهد حالتی بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت باشیم که برای بازار های جهانی در نظر گرفته و در ماه های آینده شاهد عرضه گسترده این حافظه های رم به بازار های جهانی خواهیم بود.

تراشه های DRAM که توسط شرکت هاینکس طراحی و ساخته شده است بسیار جذاب و فوق العاده می باشد و گفته می شود این حالت می تواند به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد و عرضه آن به بازار های جهانی دنیای انتقال داده و حافظه رم ها را به طور کلی تغییر خواهد داد.

مدیر اجرایی این شرکت اعلام کرد: این شرکت برای عرضه کامل این نوع حافظه ها به تمامی بازار های جهانی آماده می باشد و توانایی این را دارد که به تمامی بازار ها عرضه مستقیم داشته باشد و از نظر قطعات و تجهیزات هیچ مشکلی برای تامین آنها وجود ندارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر