تولید تراشه های سری M2 اپل در ۸ نسخه متفاوت خواهد بود

بر اساس گزارش های جدید، غول کوپرتینویی در حال فعالیت برای توسعه و تولید تراشه های سری M2 اپل است تا بتواند بر روی مک بوک های جدید پیاده سازی کند. طبق گفته ها این شرکت آمریکایی در حال برنامه ریزی برای تولید ۸ تراشه مختلف از سری M2 است تا بتواند نسل بعدی مک‌بوک ها را منتشر دهد.

طبق گزارش بلومبرگ، گزارش های توسعه دهندگان اپل نشان می‌دهد این شرکت قصد دارد سری تراشه های M را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. در حال حاضر اپل در حال کار بر روی حداقل ۹ مک بوک است که از چهار نوع از تراشه نسل جدید M2 استفاده می کنند.

سری تراشه های M2 اپل جایگزین سری M1 خواهد شد و از نظر معماری و همچنین کیفیت، ارتقا قابل توجهی نسبت به سری قبلی خود خواهند داشت. این روند در تراشه M1 اولترا به وضوح قابل مشاهده بود. تراشه M1 اپل، اولین تراشه این شرکت مبتنی بر معماری ARM بود. حالا این شرکت کوپرتینویی قصد دارد آنرا به صورت جدی توسعه دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تولید تراشه های سری M2 اپل در 8 نسخه متفاوت خواهد بود

طبق گزارش های قبلی، این شرکت کوپرتینویی در حال کارکردن بر روی تراشه هایی با عنوان M2، M2 Pro، M2 Max است. نسخه های مکس و پرو این سری به احتمال زیاد از نظر قدرت پردازشی، بهتر از تراشه M1 اولترا خواهند بود. طبق گفته ها اپل قصد دارد یکی از تراشه های M2 را بر روی مک بوک ایر پیاده سازی کند و از تراشه M2 پرو در مک مینی استفاده کند.

بر اساس گفته بلومبرگ، تولید تراشه های سری M2 اپل در مک بوک های ۱۳ و ۱۴ و همچنین ۱۶ اینچ مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همچنین طبق گزارش جدید این نشریه، اپل قصد دارد نسخه جدید مک استودیو را با یکی از تراشه های M2 معرفی کند. نسخه قبلی این دستگاه مجهز به تراشه M1 اولترا بود که قدرت و عملکرد قابل توجهی از خود ارائه می‌کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر