تراشه های ۷ نانومتری AMD دارای فناوری جدید

تراشه های ۷ نانومتری AMD دارای فناوری جدید

شرکت AMD جزو پر فروش ترین و البته یکی از برترین تولیدکنندگان تراشه های کامپیوتری با فناوری جدید می باشند که این شرکت توانسته است به بهترین نحو ممکن محصولات خود را در بازار های جهانی به فروش برساند که قطعا از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود.

AMD به این سطح از قدرت و کیفیت رسیده است که محصولاتی با قدرت بسیار بالایی تولید کند و همین نیز باعث شده است تا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و جالبی از سوی این شرکت برای تولید محصولات خود باشیم که با مدیریت لیزا سو به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد.

حالا این شرکت قدرتمند سخت افزار تصمیم گرفته است تراشه های ۷ نانومتری خود را به بهترین نحو ممکن تولید کند و این یعنی نشان دهنده ایجاد یک رقابت بسیار حساس و جسورانه برای این شرکت خواهد بود که از هر نظری بسیار مفید خواهد بود.

تراشه های ۷ نانومتری AMD نسبت به نسل قبلی خود از فناوری ها و البته از معماری جدیدی بهره مند خواهند بود و این شرکت توانایی این را خواهد داشت که بتواند محصولاتی قدرتمند به همراه فناوری جدید ارائه دهد که در دیگر نسخه ها وجود نداشته است.

شرکت AMD برای تولید محصولات ۷ نانومتری خود از ویژگی های جدیدی بهره مند خواهد بود و این نشان دهنده ایجاد یک رقابت بسیار فوق العاده میان این شرکت و رقیب اصلی خود یعنی اینتل خواهد بود که بازار اینگونه محصولات را بسیار داغ و جذاب خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تراشه های 7 نانومتری AMD دارای فناوری جدید

تولید تراشه های ۷ نانومتری AMD

برخی از اطلاعات تراشه های جدید شرکت اینتل که در فرایند ۷ نانومتری تولید خواهند شد منتشر شده است و با اشاره به اینکه این نوع محصولات از قدرت و فناوری ویژه ای بهره مند خواهد بود که این شرکت را نسبت به دیگر رقبای خود برتر خواهد کرد.

علاوه بر اینکه شاهد استفاده از معماری جدید خواهیم بود، شاهد ایجاد قدرت و فرایند بسیار فوق العاده از سوی این شرکت خواهیم بود که سرعت تراشه های ۷ نانومتری را به طور شگفت انگیزی افزایش می دهد و این قطعا برای کاربران شرکت AMD بسیار جذاب خواهد بود.

هنوز اخبار زیادی درمورد این نوع تراشه ها منتشر نشده است و اطلاعات دقیق و کافی درمورد این نوع تراشه ها وجود ندارد و منتشر نشده است و باید منتظر ماند و دید که آیا AMD توانایی تولید اینگونه محصولات را خواهد داشت و ایجاد یک بازار رقابتی با اینتل را خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر