تولید دوباره انویدیا GTX 1080 برای رقابت در حوزه گیمینگ

تولید دوباره انویدیا GTX 1080 برای رقابت در حوزه گیمینگ

یکی از رسانه های معتبر سخت افزار در چین با نام Quasar Zone خبر حضور مجدد انویدیا در بخش کارت گرافیک گیمینگ را اعلام کرد، این رسانه همچنین اعلام کرد انویدیا در نظر دارد با توسعه فناوری های موجود بازار گیمینگ را جذاب تر بکند.

سری کارت گرافیک GTX 1080 شرکت انویدیا حدودا ۴ سال پیش رونمایی شود و تا سال ۲۰۱۹ رقیب چندانی نداشت تا اینکه حضور سری کارت گرافیک های AMD Big Navi باعث شد تا رقابت دوباره به سطح اول و حالت خود بازگردد و انویدیا دوباره به فکر حضور در بازار کارت گرافیک گیمینگ باشد.

حدود یک سال است که تولید کارت گرافیک گیمینگ در دستور کار انویدیا نیست و همین موضوع باعث شده تا AMD در این حوزه فروش بیشتری نسبت به رقیب خود داشته باشد و حالا به نظر می رسد انویدیا در فکر بازگشت به بازار کارت گرافیک گیمینگ است.

تولید دوباره انویدیا GTX 1080 این بار با فناوری های جدید و همچنین نسل جدید همراه خواهد بود تا شاهد به وقوع پیوستن رقابت جذاب میان انویدیا و AMD در بخش ساخت و ساز کارت گرافیک گیمینگ باشیم، شاید تفاوت کارت های گرافیک معمولی و گیمینگ از نظر ظاهری و مشخصات نوشتار معلوم نباشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ساختار کلی و همچنین قطعات استفاده شده در کارت گرافیک گیمینگ متفاوت تر از کارت های گرافیک معمولی است و همین موضوع باعث می شود تا شاهد حالت های جذاب و بسیار کاربردی در دستور کار این شرکت باشیم که از فناوری و معماری های سبک جدید استفاده خواهد کرد.

تولید دوباره انویدیا GTX 1080

دور بودن انویدیا از حوزه کارت های گرافیک گیمینگ باعث شد تا به تولید مجدد و دوباره GTX 1050 و همچنین RTX 2060 بیافتد و حالا بعد از تغییرات فراوان و شایعات زیاد در معرض رونمایی و تولید مجدد نسخه فوق العاده قدرتمند GTX 1080 Ti قرار دارد که با به وقوع پیوستن آن شاهد اتفاقات قابل قبول خواهیم بود.

عملکرد مفید و قابل قبول انویدیا باعث خواهد شد تا منتظر عرضه نسخه جدید کارت گرافیک از سوی این شرکت باشیم که در سطح قابل قبولی ارائه داده خواهد شد و حضور مستمر انویدیا در بازار کارت گرافیک به طور درخشان خواهد بود، به نظر شما انویدیا می تواند دوباره در بخش گیمینگ اوج بگیرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر