هدف سامسونگ تولید دوربین ۶۰۰ مگاپیکسلی است

هدف سامسونگ تولید دوربین ۶۰۰ مگاپیکسلی است

کورس دوربین هایی با وضوح فوق العاده با ظهور ماژول دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی به اعداد چشمگیری رسید. اولین تلفن هوشمند که از این ماژول دوربین بزرگ استفاده کرد شیائومی بود که آن را با سری می نوت ۱۰ خود رونمایی کرد.

با این حال، سامسونگ به سرعت گلکسی S20 اولترا که با سنسور دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی همراه است را رونمایی کرد. بر اساس گزارش ها، این شرکت کره ای از آنچه که این ماژول می تواند به دست آورد رضایتی ندارد و می خواهد فراتر از آن برود.

هدف بلند سامسونگ رونمایی سنسور تصویر ۶۰۰ مگاپیکسلی است که یک رقیب واقعی برای چشم انسان خواهد شد. با این حال، در کوتاه مدت این شرکت خواهد تلفن های هوشمند با دوربین ۲۵۰ مگاپیکسلی را به بازار عرضه کند.

بر اساس گزارشی که از منابع آشنا گرفته شده است، غول کره ای حال حاضر روی سنسور دوربین ۲۵۰ مگاپیکسلی کار می کند. این سنسور می تواند یک سنسور ۱ اینچی مورب باشد.

جدیدترین پرچمدار این شرکت گلکسی S20 اولترا است که دارای سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی است که ۱ / ۱.۳۳ اینچ اندازه دارد. که به طور قابل توجهی کوچکتر از ماژول ۱ اینچی است که شایعه شده است.

همین گرازش حاکی از آن است که سامسونگ توسعه سنسور دوربین ۱۵۰ مگاپیکسلی را تقریبا به پایان رسانده است. باید انتظار این را داشته باشیم که اولین گوشی های هوشمند با این ماژول دوربین در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ رونمایی شوند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بهترین خبر شایعه شده، دستگاه جدید پرچمدار سری نوت سامسونگ، گلکسی نوت ۲۰ است که احتمالا با سنسور دوربین ۱۵۰ مگاپیکسلی همراه است.

دوربین 600 مگاپیکسلی

سامسونگ آماده استفاده از سنسور دوربین ۱۵۰ مگاپیکسلی است

سری اولترا با S20 اولترا آغاز شد و همه چیز در آن گوشی هوشمند برای تاثیر گذاری ساخته شده است. با توجه به اینکه تنها گوشی هوشمند سری S20 استکه از سنسور بزرگ بهره می برد، ما اعتقاد بر این داریم که نوت ۲۰ اولترا انتخاب خوبی برای سنسور دوربین جدید ۱۵۰ مگاپیکسلی خواهد بود.

با این  حال، لزوما نیازی به داشتن تلفن هوشمند سامسونگ با این سنسور نیست. چون سامسونگ یک از بزرگترین تامین کننده های ماؤول های دوربین در جهان است. سنسور دوربین جدید می تواند در تلفن های هوشمندی همانند شیائومی و می نوت بعدی استفاده شود.

شما در مورد این ماژول های دوربین جدید چه فکر می کنید؟ آیا این ماژول ها باعث اضافه وزن گوشی خواهند بود؟ نظراتتون رو زیر همین پست برامون کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر