تولید ماسک توسط اپل برای کارکنان و کارمندان

تولید ماسک توسط اپل برای کارکنان و کارمندان

شرکت اپل در یک حرکت بسیار جالب و فوق العاده برای کاربران خود ماسک های بهداشتی با با علامت انحصاری خود تولید خواهد کرد تا از این طریق شاهد انحصاری بودن ماسک ها را نیز برای شرکت اپل شاهد باشیم که برای کارمندان در نظر گرفته شده است.

اپل به صورت انحصاری و بدون وابستگی ماسک های بهداشتی تولید خواهد کرد و توزیع آنها میان کارمندان و کارکنان این شرکت در سراسر دنیا خواهد بود که برای مقابله با ویروس کرونا به کار گرفته شده است که قابلیت خوبی به همراه دارد.

اپل با این کار نشان می دهد به تمامی کارکنان خود ارزش بسیار بالایی قائل است و می خواهد نشان دهد جان این افراد بسیار مهم تر از درآمدزایی می باشد که یک نشانه بسیار مناسب و ایده آل برای این شرکت قدرتمند دنیای فناوری محسوب می شود.

تولید ماسک توسط اپل به صورت انبوه خواهد بود و در صورت بالا بودن تعداد ماسک ها برخی از آنها را به مراکز بهداشتی و برخی از آنها را در میان مردم و مکان های عمومی پخش خواهد کرد که برای مقابله با ویروس کرونا یک اقدام دیگری محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این حرکت طبق گفته برخی از کارشناسان یک شعبده از سوی اپل برای فریب مردم و رسانه ها می باشد و می خواهد با این کار خود را بشر دوست نشان دهد تا در دیدگاه مردم یک شرکت بسیار حرفه ای و کاملا انسان دوستانه به نظر برسد.

تولید ماسک توسط اپل

تولید ماسک توسط اپل

برخی دیگر نیز به این اعتقاد دارند که اپل واقعا کمک های انسان دوستانه ای را انجام می دهد و شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و خاص از سوی این شرکت برای مقابله با ویروس کرونا می باشد که در بهترین حالت خود قرار دارد که بسیار عالی می باشد.

شایعات و نظرات مختلفی درمورد این حرکت اپل وجود دارد و باید منتظر بمانیم و ببینیم که اپل در آخر چه عملکردی خواهد داشت و آیا به این شایعات و حرف هایی که درمورد این شرکت وجود دارد را پاسخ خواهد داد و یا دچار مشکل خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر