تولید ماسک توسط ریزر برای رفع ویروس کرونا

تولید ماسک توسط ریزر برای رفع ویروس کرونا

مدیرعامل شرکت ریزر اعلام کرده است که در حال کار بر روی ساخت ماسک های جراحی و پیشرفته برای جلوگیری از ویروس کرونا هستند، مین لیانگ تان مدیرعامل ریزر در توییتی در صفحه شخصی خود این خبر را منتشر و رسانه ای کرده است.

این شخص اعلام کرده است با اینکه فروش مناسبی در اوایل سال ۲۰۲۰ داشته اند و اکثر گیمر ها مجبور به خرید تجهیزات گیمینگ برای خرید این محصولات هستند از طرفی هم اعلام کرده است که پرستاران و پزشکان در سراسر دنیا زحمت های بسیار زیادی برای مقابله با این ویروس می کنند.

سازنده لوازم جانبی قصد دارد تا با تغییر برخی از کارخانه های خود به خط تولید ماسک های جراحی کمکی برای مقابله با این ویروس بکند، قرار است حدود یک میلیون ماسک برای بخش های پزشکی و خط مقدم مبارزه با کرونا از جمله ایران اهدا خواهد شد.

تولید ماسک توسط ریزر می تواند کمک بسیار زیادی به دنیای پزشکی بکند و برای جلوگیری از ویروس کرونا می تواند بسیار مفید واقع شود و یک حرکت بسیار انسان دوستانه و جذاب از سوی این شرکت می باشد که باعث می شود تا شاهد حمایت های بسیار جالب برای این شرکت باشیم.

طرفداران این شرکت در شبکه های مجازی به طور ویژه از حرکت این شرکت حمایت کرده اند و از این شرکت درخواست کرده اند تا یک کمپین را راه اندازی کند تا آنها نیز بتوانند با پرداخت مبلغ هایی به این کمک بشر دوستانه حمایتی کرده باشند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تولید ماسک توسط ریزر برای رفع ویروس کرونا

تولید ماسک توسط ریزر : حرکت بشر دوستانه

طبق گفته ها برخی از مهندسان ریزر در رئیس این شرکت درخواست کرده اند تا شیفت آنها را به ۲۴ ساعت تبدیل کند تا بتوانند برای تولید ماسک های جراحی کمک بسیار مفیدی داشته باشند، به نظر می رسد تمامی کارکنان ریزر علاقه زیادی برای کمک بخاطر مقابله با ویروس کرونا دارند.

این خط تولید تا هفته آینده در بخش مرکزی این شرکت ایجاد خواهد شد تا برای تولید ماسک های بهداشتی شروع به کار کند و طبق گفته های مدیر تولید این شرکت احتمال داده می شود تا یک ماه شاهد تولید تمامی این یک میلیون ماسک خواهیم بود.

هنوز مشخص نیست که آرم و یا لوگو ریزر بر روی ماسک ها نقش خواهد بست و یا شاهد اتفاقات بسیار متنوع و خاصی در طراحی و ساخت این ماسک های جراحی خواهیم بود. بیایید به حرف های پزشکان توجه کنیم و در خانه بمانیم تا این ویروس خطرناک را شکست دهیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

2 نظرات
  1. رامتین میگه

    به نظر من اینا همش بخاطر تبلیغ هستش و ریزر میخواد برای درآمدزایی بیشتر این کارا رو بکنه همین

  2. هانیه اسدی میگه

    داداش ذهن منحرفه توئه، همه مث تو فک نمیکنن و قصدشون کمک به معنوعه والاه

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر