تولید ماسک جدید توسط آمازون برای فروش در سایت

تولید ماسک جدید توسط آمازون برای فروش در سایت

شرکت آمازون برند های معتبر دنیا بوده است که برای مقابله با ویروس کرونا اهداف زیادی را پیاده سازی کرده است و همین نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت قدرتمند آمریکایی برای کاربران خود شده است.

یکی از اهداف جدید این شرکت تولید ماسک با طراحی و شکل جدید می باشد که کارایی بسیار فوق العاده ای خواهد داشت و قرار است به زودی در سایت این شرکت با قیمت مناسبی به فروش برسد که یک ایده جالب از سوی این شرکت برای تامین ماسک می باشد.

همچنین مدیر بازرگانی آمازون اعلام کرده است قیمت این ماسک ها بسیار ارزان و پایین خواهد بود و تمامی اقشار جامعه آمریکا توانایی خرید این ماسک ها را خواهند داشت، علاوه بر آن آمازون ترکیب جدیدی برای تحویل محصولات خود به دست مشتریان پیاده سازی کرده است.

تولید ماسک جدید توسط آمازون به همراه کوادکوپتر های هوشمند این شرکت یک حرکت بسیار هوشمندانه و جذابی می باشد که این شرکت آمریکایی آنرا اجرا کرده است که قطعا شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار مثبت و فوق العاده برای مهار ویروس کرونا خواهیم بود.

این شرکت اعلام کرده است از این به بعد تحویل تمامی محصولات در شهر های نزدیک و مناطق محدوده این شرکت توسط پهباد ها انجام خواهد گرفت و این باعث خواهد شد تا شاهد شیوع ویروس کرونا نسبت به حالت های قبلی بسیار کمتر و البته کم خطر باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تولید ماسک جدید توسط آمازون برای فروش در سایت

تولید ماسک جدید توسط آمازون

این ماسک ها به نوعی یک سپر محسوب می شود که علاوه بر دهن، چشم و صورت افراد را به طور کامل پوشش می دهد و این نوع ماسک ها توصیه پزشکان و مراکز درمانی برای سالم ماندن از ویروس کرونا می باشد که تمامی دنیا را فرا گرفته است.

شرکت آمازون از این ماسک ها به تعداد ۱۰ هزار تا به مراکز بهداشتی سراسر آمریکا اهدا کرده است که قرار است به زودی ۲۰ هزار ماسک دیگر نیز به این مراکز اهدا کند تا از کمبود ماسک دچار مشکلاتی نشوند و این نوع حمایت بسیار فوق العاده و عالی می باشد.

فروشگاه اینترنتی آمازون تمامی مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده را در سایت خود به فروش گذاشته است و با کنترل کردن قیمت آنها توانسته است خرید اینگونه محصولات را برای تمامی کاربران و افراد آمریکا فراهم کند، اما آمازون در نظر دارد تا برخی از درآمد های حاصل از فروش این محصولات را به مراکز بهداشتی اهدا کند.

با شیوع بیش از حد ویروس کرونا و حذف شدن تجمعات عمومی باعث شده است تا این روز ها فروشگاه های اینترنتی در خط اول فروش و عرضه محصولات قرار بگیرند که در این شرایط حساس واقعا نقش بسیار خوب و پررنگی را در خدمت رسانی ایجاد می کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر