گزارش: نمایشگر های اولد سامسونگ برای آیپد و مک بوک اپل ها عرضه خواهد شد

سامسونگ در حال برنامه زیری برای راه اندازی یک خط تولید در بازار کره جنوبی برای تولید پنل های اولد بزرگ است. به نظر می‌رسد نمایشگر های اولد سامسونگ برای تبلت ها و نوت بوک ها عرضه خواهند شد. برند هدف، اپل خواهد بود که در آیپد ها و مک بوک های نسل جدید از آنها استفاده خواهد کرد.

طبق گفته TheElec، شرکت کره‌ای سامسونگ پنل هالی اولد خود را از این به بعد برای غول کوپرتینویی عرضه خواهد شد. بر اساس گزارش های قبلی نیز، اپل قصد دارد بجای استفاده از پنل های LTPO از پنل های اولد در نمایشگر های خود استفاده کند. گزارش های قبلی تاریخ ۲۰۲۴ را برای تغییر اپل از LTPO ئبه اولد اشاره کردند.

اپل تولید نمایشگر های مینی LED خود برای آیپد و مک بوک های جدید را آغاز کرده است و به نظر می‌رسد سامسونگ نیز با یک خط تولید جداگانه به سراغ تولید پنل های اولد خواهد رفت. گزارش های قبلی نشان می‌دهند سامسونگ علاقه زیادی برای تولید داخلی دارد اما بخاطر درخواست زیاد بازار مجبور به راه اندازی یک خط تولید مجزا است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با توجه به مهاجرت اپل از نمایشگر های مینی LED به اولد، قطعا زمان زیادی برای انتقال لازم خواهد بود و شاید تا سال ۲۰۲۵ ادامه دار باشد. پنل های اولد دارای پیکسل هایی هستند که ساطع کننده نور هستند و نیازی به نور پس زمینه ندارند. به خاطر همین ویژگی، شاهد افزایش عمر باتری و بهبود نسبت کنتراست نمایشگر هستیم.

سری جدید اپل واچ و آیفون از پنل های اولد استفاده می‌کنند و کیفیت تصویر بالایی ارائه می‌دهند. در کنار آنها شاهد اضافه شدن محصولات دیگری همچون آیپد ها و مک بوک ها خواهیم بود. محصولاتی از اپل که با نمایشگر بزرگ ساخته می‌شوند از عمر باتری نسبتا ضعیف برخوردار هستند و این کار باعث بهبود عمر باتری و افزایش کارایی آن می‌شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر