تولید کارت گرافیک انویدیا نسخه تسلا متوقف می شود

تولید کارت گرافیک انویدیا نسخه تسلا متوقف می شود

شرکت انویدیا در ساخت کارت های گرافیک با قدرت و گیمینگ شهرت دارد و همیشه محصولاتی بهتر و البته قدرتمندتر از بازار های جهانی تولید و عرضه کرده است. این شرکت سری و نسخه های متفاوت و زیادی دارد که هرکدام برای کاربرد های متفاوت می باشد.

نسخه و سری تسلا در محصولات این شرکت از سال ۲۰۰۷ راه اندازی شد و اولین محصول این سری، کارت گرافیک C870 بود که یک محصول ایده آل و بسیار جذاب برای این شرکت محسوب میشد و در زمان خودش بهترین کارت گرافیک گیمینگ محسوب میشد.

آخرین نسخه این سری نیز محصول T4 می باشد که توسط انویدیا رونمایی و عرضه شده است که در کل یک دسته بندی گیمینگ نیز راه اندازی کرده است. گفته می شود نام T4 به جای سری تسلا نامگذاری شده است که یک تغییر نام بسیار منطقی از سوی انویدیا هستیم.

کارت گرافیک انویدیا نسخه تسلا دیگر با این نام عرضه نخواهد شد و قرار است بجای تسلا از نام T4 در نسخه های جدید این سری نامبرده شود و همچنین مغایرت نام این سری با محصولات شرکت خودروسازی تسلا باعث به وجود آمدن این حرکت از سوی انویدیا شد.

این تغییر هنوز به طور کامل در بازار های جهانی و در خرده فروشی های سراسر دنیا رسمی نشده است و برخی از افراد این سری را با نام انحصاری تسلا یاد می کنند و بخاطر همین نیز شباهت بسیار زیاد نام این سری با نام شرکت خودروسازی تسلا باعث تغییر نام این سری از محصولات انویدیا شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تولید کارت گرافیک انویدیا نسخه تسلا متوقف می شود

کارت گرافیک انویدیا نسخه تسلا

این سری از محصولات انویدیا جزو محصولات گیمینگ این شرکت محسوب می شود و نسبت به دیگر محصولات شرکت از فناوری و قدرت بسیار بالایی برخوردار است و همین نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار جذاب و جالبی از سوی این شرکت شده است.

چند روز پیش محصول انویدیا GA100 رونمایی شد که ترکیب سری های تسلا و کوادرو می باشد که شرکت انویدیا این نام را برای این محصول در نظر گرفته است تا نشان دهنده دیگر متاسفانه شاهد عرضه محصولات این شرکت تحت نام تسلا نخواهیم بود.

این دستگاه قدرت ۲۰ برابری نسبت به نسخه قبلی سری تسلا دارد و این نشان دهنده پیشرفت انویدیا در ساخت کارت های گرافیک با فناوری های جدید می باشد که در کل باعث خواهد شد تا نگاه ویژه ای به محصولات گرافیکی این شرکت داشته باشیم.

تغییر نام قطعا می تواند تاثیر بدی بر روی فروش محصولات گرافیکی این شرکت داشته باشد و نیز مطابقت نام این سری با خودرو های شرکت تسلا باعث به وجود آمدن یک فاجعه میشد که انویدیا به طور کامل و یک طرفه این مشکل را حل کرد و نام این سری را برای ابد از لیست محصولات خود حذف کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر