تولید کارت گرافیک ۷ نانومتری انویدیا از سه ماهه دوم ۲۰۲۰

تولید کارت گرافیک ۷ نانومتری انویدیا از سه ماهه دوم ۲۰۲۰

انویدیا از سال گذشته با شرکت هایی همچون سامسونگ و مجموعه TSMC قرارداد بسته بود که شاهد محصولات قدرتمندی در بخش کارت گرافیک از سوی این شرکت ها باشیم که خبر های جدید با اتفاقات جالبی عرضه شده است که بسیار جذاب می باشد.

کارت های گرافیک نسل جدید انویدیا از ترکیب خوبی بهره مند خواهند بود و طبق گفته ها از معماری جدید و فناوری های نوین در کارت گرافیگ های ۷ نانومتری استفاده خواهد شد که هم قدرت و سرعت دستگاه را تضمین خواهد کرد.

انویدیا برای اینکه بخواهد هزینه های ساخته شده این کارت گرافیک بالا نرود مجبور به همکاری با مجموعه tsmc بوده است که کمک زیادی به این شرکت برای تامین قطعات با قیمت های بسیار پایین و با کیفیت بالا دارد که قطعا جذاب و جالب خواهد بود.

تولید کارت گرافیک ۷ نانومتری توسط انویدیا نشان دهنده بازار بسیار نزدیک این محصول را می دهد و در آینده ای نزدیک شاهد رقابت بسیار حساس میان شرکت هایی خواهیم بود که به تولید کارت های گرافیک با فناوری های نوین و بروز به این پروژه وارد می شوند.

همچنین انویدیا اعلام کرده است تولید کارت گرافیک جدید این شرکت به زودی از سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ یعنی تا چند هفته آینده آغاز خواهد شد و شاهد عرضه برخی از محصولات گرافیکی بسیار قدرتمند از سوی این شرکت برای بازار های جهانی خواهیم بود که باعث جذابیت بیشتر رقابت این بازار می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تولید کارت گرافیک 7 نانومتری انویدیا از سه ماهه دوم 2020

تولید کارت گرافیک ۷ نانومتری توسط انویدیا

نسل بعدی کارت های گرافیک انویدیا با ترکیب جدیدی همراه خواهد بود و این عملیات و فناوری ها باعث خواهد شد تا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده ای از سوی این شرکت برای تمامی بازار های جهانی باشیم و این نشان دهنده امتیاز فوق العاده این شرکت خواهیم بود.

قطعات قدرتمند به همراه قیمت پایین از مزیت های نسل جدید کارت های گرافیک انویدیا می باشد که برای بازار های جهانی آماده شده است و ما شاهد آن خواهیم بود و همراه آن شرکت سامسونگ نیز با حمایت های مالی خود باعث پیشرفت تولید و تامین قطعات خواهد بود.

انویدیا از هر لحاظی تامین می باشد و فقط باید شاهد تولید و عرضه محصولات با کیفیت و قدرت بسیار بالا باشیم که به احتمال زیاد این عمل انجام خواهد گرفت و گفته می شود انویدیا نیز توانایی این کار را خواهد داشت و قطعا محصولات فوق العاده ای تولید خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر