تویوتا سوبارو ۲۰۲۱ با ترکیب جدید تولید خواهد شد

تویوتا سوبارو ۲۰۲۱ با ترکیب جدید تولید خواهد شد

دقیقا یک سال بعد از عرضه کامل سری سوبارو تویوتا می گذرد و این شرکت ژاپنی توانسته است در این مدت زمان بسیار کم برای خود طرفداران بسیار زیادی را جمع آوری کند و این خودرو جزو محبوب ترین خودرو های موجود در بازار های جهانی می باشد.

این شرکت در نظر دارد تا با طراحی جدید و استفاده از قطعات سخت افزاری بسیار قدرتمند بار دیگر نسخه جدیدتر این سری را رونمایی کند که قطعا اتفاقات بسیار جذاب و جالبی برای این شرکت خواهد افتاد و گفته می شود این شرکت برنامه زیادی را در نظر دارد.

استفاده از موتور توربو شارژ و طراحی جدید همراه با قیمت پایین نشان دهنده ترکیب جدید تویوتا برای خودروی نسخه جدید خود می باشد که می خواهد با عرضه آن بخشی از بازار های خودرو های سوپر اسپورت در دنیا را به دست بیاورد.

تویوتا سوبارو ۲۰۲۱ تفاوت های زیادی با نسخه اولیه خود خواهد داشت و طبق ادعای تویوتا شاهد یک خودرو با ترکیب قدرتی قطعات خواهیم بود که سرعت بسیار زیادی را به خودرو اضافه خواهد کرد تا اتفاقات بسیار جذاب زیادی برای طرفداران وجود داشته باشد.

گفته می شود خودروی جدید که قرار است در سال ۲۰۲۱ رونمایی شود با قیمت ۴۰ هزار دلار به فروش خواهد رسید که نسبت به سری اول خود حدود ۳۰ درصد کاهش قیمت دارد که قطعا جذابیت بسیار خاصی برای خرید برای طرفداران این خودرو و این شرکت به وجود خواهد آورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تویوتا سوبارو 2021 با ترکیب جدید تولید خواهد شد

تولید تویوتا سوبارو ۲۰۲۱

برای بخش فنی این خودرو مشخصات و قطعات زیادی نامبرده می شود اما به احتمال زیاد شاهد استفاده از یک موتور توربوشارژ ۳.۰ لیتری قدرتمند به همراه تولید نیروی ۳۸۲ اسب بخار نیرو خواهیم بود که قدرت ماشین را به طور چشمگیری افزایش خواهد داد.

همچنین گفته می شود خودروی جدید سرعت ۰ تا ۱۰۰ را کمتر از ۳.۰ ثانیه سپری می کند که نشان از شتابگیری عجیب و فوق العاده این خودرو دارد که نشان می دهد تویوتا برای تولید این خودرو با قدرت بسیار زیادی عمل خواهد کرد و هیچ چیزی جلودار آن نمی باشد.

استفاده از بدنه فیبرکربن نیز یکی دیگر از ترکیبات این خودرو می باشد که برای بهتر شدن شکل ظاهری این خودرو کمک می کند و قطعا اتفاقات بسیار جذاب و زیادی برای این سری از خودرو های این شرکت خواهد افتاد که در سری های جدید شاهد آنها خواهیم بود.

نظر شما درمورد سری جدید تویوتا برای سال آینده چه می باشد، آیا این شرکت ژاپنی توانایی تولید اینگونه خودرویی را برای بازار های جهانی دارد و یا یک شکست برای این شرکت قدرتمند صنعت خودروسازی به ارمغان خواهد آورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر