تویوتا AC Shnitzer معرفی شد : سامورایی خطرناک

تویوتا AC Shnitzer معرفی شد : سامورایی خطرناک

هفته گذشته در نمایشگاه SEMA تویوتا به صورت رسمی اعلام کرد قصد دارد تا از خودروی جدید خود رونمایی کند، بعد از گذشت یک هفته بلاخره خودروی جذاب و البته پرسر و صدای این شرکت معرفی شد که از نظر طراحی و ظاهری یک خودروی عالی و جذاب بنظر می رسد.

در این خودرو به نظر می رسد تویوتا از طراحی آرمانی خود دست برداشته است و با طراحی متفاوت و سنت شکنی از تغییر در طراحی خودرو های خود داشته است. این محصول با نام کامل سوبارو همراه خواهد بود و از سری خانواده سوبارو این شرکت خواهد بود.

طراحی خیلی جالب و متفاوت تویوتا در این خودرو باعث شده است تا دید منتقدان و مشتریان به این خودرو متفاوت باشد و از منظر دیگری به این خودرو نگاه کنند، تویوتا AC Shnitzer حالت اسپورت استفاده خواهد کرد و در نوع خودش به نوعی ماشین اسپورتی می باشد که از طراحی کلاسیک و مدرن بهره برده است.

تویوتا این طراحی و تغییر را نوعی استراتژیک می داند و این حرکت را یک پروژه یا برنامه برای انجام کار های خود دانسته است. اما طبق گفته کارشناسان که اعتقاد دارند در چند روز اخیر که شرکت های بزرگی همچون تسلا و پورشه از خودرو های جدید خود رونمایی کرده اند احساس عقب ماندگی کرده و قصد خودنمایی کردن بین این رقبا را دارد. تویوتا AC Shnitzer آخرین خودروی تویوتا در سال ۲۰۱۹ می باشد که معرفی شده است. و تولید آن به سال ۲۰۲۰ خواهد رسید.

تویوتا هنوز مشخصات دقیق و کاملی را از این محصول نشان نداده است و هنوز آمار دقیقی از قطعات و یا محصولاتی که در داخل این محصول بکار گرفته خواهد شد هنوز معلوم نیست، تویوتا روی این محصول زیاد کار کرده است و می توان گفت تیر آخر این شرکت برای بدست آوردن دوباره بازار خود در بازار های جهانی می باشد که امید زیادی نیز برای آن دارد.
تویوتا AC Shnitzer معرفی شد : سامورایی خطرناک

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تویوتا AC Shnitzer : خودرویی اسپورت در عین حال جذاب

این خودرو از نظر طراحی دچار هیچ مشکلی نمی باشد و می توان گفت طراحی این خودرو یکی از بهترین طراحی های سال هم می تواند لقب بگیرد، چون این شکل و شمایل برای یک خودروی اسپورت بسیار مناسب می باشد و این تغییر استراتژی از یک شرکت مانند تویوتا واقعا عالی می باشد.

شرکت تویوتا که از طراحی های خود به سختی دفاع می کرد و از نوع طراحی های خود به عنوان ایده آل ترین طراحی یاد می کرد بلاخره دست به تغییر زد و با طراحی فوق العاده خود توانست منتقدان و حریفان خود را به حیرت وا دارد. هنوز اطلاعات کامل داخلی این خودرو منتشر نشده است و گفته می شود بیشتر جذابیت خودرو در مشخصات فنی این خودرو باشد.

تویوتا AC Shnitzer از قدرت ۳۴۰ اسب بخار پشتیبانی می کند و توانایی انتقال به ۴۰۰ اسب بخار را دارد که نشان از قدرت نمایی تویوتا می باشد. برای این قدرت که صدای زیادی را به وجود می آورد باعث شده است تا تویوتا برای آن بخش هم کیت طراحی کند تا جلوی صدای بیش از حد این موتور را بگیرد. این خودرو نیز تمام تاییده های فروش و رانندگی در اروپا را نیز به دست آورده است.این خودرو سازمان WLTP تاییده دریافت کرده است نشان می دهد این خودرو تویوتا حق راندن در تمامی جاده های و کشور های اروپا را دارا می باشد و هنوز تاییده های ایالات متحده برای این خودرو در دسترس نیست و باید این شرکت منتظر صادر شدن تاییده نهایی برای این محصول باشد.

جمع کردن کاپوت و پایین آوردن سطح ماشین نیز به زیبایی های این خودرو اضافه می کند. هنوز اطلاعات کامل این محصول در دسترس نیست، در پایین گالری تصاویر این خودرو را می توانید مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر