تویوتا GR هایلوکس با پیشرانه V6 رونمایی شد

تویوتا GR هایلوکس با پیشرانه V6 رونمایی شد

تویوتا تقریبا یک سال پیش بود که اعلام کرد قرار است سری های قدیمی خود را بروزرسانی کند و بهبود نسخه های اولیه خودرو های این شرکت هستیم که قرار است به زودی راهی بازار های جهانی برای فروش رسمی شوند خواهیم بود.

این شرکت ژاپنی همچنین با سرمایه گذاری روی سری های GR و TRD قصد این را دارد که بار دیگر بر روی سرمایه گذاری این محصول ها کار بکند و گفته می شود توانسته است بهترین نوع کارایی و بروزرسانی را در این خودرو ها و سری ها پیاده سازی کند.

همچنین سری هایلوکس و نسخه GR Sport در این شرایط قرار خواهند گرفت و گفته می شود به نوعی بروزرسانی های مورد نظر انجام خواهد گرفت و انتظار این وجود دارد که در آینده ای نه چندان دور شاهد ارتقا و عرضه سری های قدیمی این شرکت با قدرت و با طراحی جدید باشیم.

تویوتا GR هایلوکس ۲۰۲۰ با ارتقا قابلیت های منحصر به فرد و دارای قدرت بسیار زیاد رونمایی شد که قابلیت های بسیار جذاب و کاربرد قطعات داخلی قدرتمند باعث شده است تا نگاه خاص و ویژه ای نسبت به این خودرو نسبت به نسخه های دیگر تویوتا باشیم.

هنوز نسخه رسمی این محصول رویت نشده است و منتظر آن هستیم که تویوتا به صورت رسمی تصاویر و شکل ظاهری این خودرو را رونمایی کند و طبق گفته رسانه ها به زودی شاهد عرضه این خودرو به زودی از سوی تویوتا در آینده ای نزدیک خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تویوتا GR هایلوکس با پیشرانه V6 رونمایی شد

مشخصات فنی تویوتا GR هایلوکس ۲۰۲۰

بحث های زیادی بر سر موتور این خودرو وجود دارد و اکثر کارشناسان بر این باورند که این ماشین از موتور V6 بهره مند خواهند بود که باعث می شود تا شاهد قدرت زیاد موتور و طبیعتا شاهد تولید نیروی بسیار زیادی در بخش پیشرانه خودرو باشیم.

مجله معتبر خودرو Cars Guide اعلام کرده است این خودرو دارای یک موتور V6 با تولید نیروی ۲۸۶ اسب بخار و تولید نیروی ۴۷۹ پوند گشتاور خواهد بود که این خودرو را به یک ماشین دیزلی پر قدرت با پیشرانه قدرتمندتر تبدیل خواهد شد.

تلفیق اینگونه مشخصات فنی باعث می شود تا شاهد تعلیق بسیار جالب و خاص این خودرو باشیم که در کل باعث می شود تا شتابگیری این خودرو به طور شگفت انگیزی افزایش داشته باشد و همین نیز قدرت این خودرو را افزایش خواهد داد.

طبق گفته های تویوتا به احتمال زیاد نسخه هایلوکس در سال ۲۰۲۳ با نسل بعدی یعنی Tacoma تلفیق شود و یک مدل خاص جهانی را به وجود بیاورد و همین نیز باعث می شود تا شاهد اتفاقات بسیار زیاد و جالبی در طراحی و تولید نسخه های دیزلی شرکت تویوتا در بازار های آینده جهانی به صورت رسمی باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر