توییتر حسابهایی را که شش ماه غیر فعال بوده اند حذف می کند

تا 11 دسامبر وارد اکانتتان شوید تا آن را حفض کنید

توییتر حسابهایی را که شش ماه غیر فعال بوده اند حذف می کند

تعداد زیادی حساب کاربری توییتر در این مکان قرار دارند که صاحبان آنها به هر دلیلی یا دیگری هرگز از آنها استفاده نمی کنند.اما این شرکت در ۱۱ دسامبر با شروع حذف هرگونه حساب کاربری که بیش از شش ماه غیرفعال بوده است ، به این مسئله رسیدگی خواهد کرد.

توییتر از این طرح عقب مانده و تأیید کرده است که تا زمانی که راهی جدید برای افراد ایجاد کند تا از حساب های کاربران مرده استفاده نکنند ، هیچ گونه حساب غیرفعال را از بین نمی برد.

حذف های گسترده در طی چند ماه صورت خواهد گرفت ، نه میلیون حساب که همگی در همان روز ناپدید می شوند و اولین دسته حذف ها شامل حساب های ثبت شده در خارج از ایالات متحده است. این شامل کاربرانی خواهد شد که دیگر وارد سیستم نمی شوند زیرا درگذشتند.

 

توییتر حسابهایی را که شش ماه غیر فعال بوده اند حذف می کند

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

توییتر گفته است که دلیل این اقدام “ارائه اطلاعات دقیق تر و معتبری است که مردم می توانند در توییتر به آنها اعتماد کنند” ، که می تواند مرجع شمارش پیروان کاربران باشد. این شرکت افزود که حذف نیز به این دلیل است که افرادی که وارد سیستم نمی شوند نمی توانند موافقت خود را با خط منشی حفظ حریم خصوصی آن انجام دهند و مردم را ترغیب کنند تا هنگام ثبت نام یک حساب کاربری ، به طور فعال وارد سیستم شوند و از توییتر استفاده کنند . همانطور که ما اعلام کردیم .

 

توییتر حسابهایی را که شش ماه غیر فعال بوده اند حذف می کند

کاربرانی که حساب آنها تحت تأثیر حذف قرار می گیرد از طریق ایمیل به آنها پیام ارسال می شوند و به آنها توصیه می شود که وارد سیستم شوند و از طریق صفحه نمایش پیروی کنند یا خطر از دست دادن حسابهای خود را داشته باشند.

این خبرها با استقبال کسانی که از عدم امکان گرفتن نام کاربری دلخواه که توسط یک حساب غیرفعال گرفته شده ، گرفته شده اند ، مورد استقبال قرار می گیرند.  هرچند حذف حساب یک شخص مرده ، جنجال برانگیز خواهد شد .

در حال حاضر ، این تنها زمانی اتفاق می افتد که شخص ثالث معتبر هویت آن مرحوم را اثبات کند. با این حال ، این شرکت به Engadget گفت که در حال بررسی راه هایی برای یادبود حساب های مردگان است ، این همان کاری است که فیس بوک انجام می دهد.

___ با سیم پو باش تا ازدنیا دور نمونی ___

منبع theguardian

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر