ارسال محصولات فروشگاهی با ربات های پرنده

ارسال محصولات فروشگاهی با ربات های پرنده

این آرزو که محصولات بدون رفتن به فروشگاه با کمترین زمان ممکن به خریداران برسند، سالیان سال آرزوی بشر بوده است. با بروز شدن تکنولوژی و پیشرفت آن کم کم این آرزو به واقعیت تبدیل می شود. در ایالات متحده دو شرکت بزرگ با هم همکاری می کنند بابت همین موضوع.

شرکت های UPS و CVS با هم برای این خدمات با هم همکاری می کنند، فروشگاه اینترنتی CVS با شرکت UPS قرار دادی بسته اند که این شرکت به صورت تستی محصولات این فروشگاه را با ربات های پرنده خود به مشتریان تحویل می دهد.

این تست در یکی از بیمارستان های کالیفرنیا انجام گرفته است و بازدهی مثبتی نیز داشته است. شرکت UPS از تکنولوژی های دیگری برای استفاده از این ربات استفاده کرده است، یکی از این تکنولوژی ها وجود GPS دقیق و مکان یاب فوق العاده در ربات های پرنده خود بوده است.

کایل پترسون سخنگوی شرکت UPS گفت: ما برای این محصول برای مدت یک هفته تست و آزمایشات مختلفی انجام دادیم و این محصول نیز با گذراندن تمامی تست ها موفق آمیز بود. همچنین افزود این محصول از طرف دولت نیز تایید شده است و به طبیعت نیز آسیبی وارد نمی کند.

همچنین مکان هایی نام برده است که تست های اصلی در آن مکان ها اتفاق خواهد افتاد. دانشگاه یوتا،گایزر و یکی از بیمارستان های کالیفرنیا مکان های مختلف برای تست و آزمایش های اصلی و آخر این ربات خواهند بود.

ارسال محصولات فروشگاهی با ربات های پرنده

CVS درمورد ربات های پرنده

فروشگاه اینترنتی CVS که با فروشگاه های بزرگی همچون آمازون و ای بی در رقابت می باشد و برای اینکه بتواند از آنها جلوتر بزند باید روش فروش و تحویل دادن مواد خود را باید تغییر دهد. همین موضوع باعث شده است تا باشرکت UPS همکاری کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

رقبای این فروشگاه اینترنتی از این تکنولوژی استفاده می کنند و هنوز در حالت آزمایشی می باشند و این شرکت نیز قصد دارد تا زودتر از عملی و اجرایی شدن حالت های آنها این کار را انجام دهد.

شرکت بزرگ UPS از ماه مارس این سال شروع به طراحی و ساخت ربات های پرنده کرده است که همین امر باعث شده است تا جدی بودن این پروژه را نشان دهد، این شرکت با آخرین تکنولوژی ها و با پیشرفته ترین دستگاه ها این ربات را میسازند.

شرکت UPS از تکنولوژی هایی در این محصول استفاده خواهد کرد که در دیگر پهباد ها وجود نخواهد داشت که این محصول را به یکی از با کیفیت ترین پهباد های سال و دنیا تبدیل خواهد کرد.

شاید شما برای اینکه از یک فروشگاه اینترنتی خرید کنید باید زمان زیادی را منتظر بمانید تا پیک با پیمودن مسیر زیادی این محصول را به دست شما برساند، اما با استفاده از پهباد هم سرعت رساندن کالا ها کمتر می شود هم ترافیک و هزینه های اضافی از بین می روند.

ارسال محصولات فروشگاهی با ربات های پرنده

دریافت تمامی مجوز ها برای پهباد

شرکت UPS هفته گذشته از سمت سازمان FAA توانست تمامی مجوز های ساخت و راه اندازی ربات های پرنده را بدست بیاورد. این شرکت با ارائه تمامی مدارک و بررسی های اولیه از سمت سازمان FAA باعث شد تا این سازمان با تایید نهایی خود، ساخت این ربات را کلید بزند.

قرار بر این است که این محصول با تیراژ ۱۵۰۰ عدد ساخته شود و در هنگام لزوم تعداد این تیراژ افزایش پیدا کند. به احتمال زیاد این محصول از اوایل سال دیگه راهی بازار خواهد شد و مشتریان فروشگاه اینترنتی CVS می توانند با آخرین تکنولوژی محصولات خود را سالم تحویل بگیرند.

ما در این مورد مقالات زیادی خواهیم نوشت و بررسی هایی نیز درمورد این محصول انجام خواهیم داد، پس با سیم پو همراه باشید تا از دنیای فناوری و تکنولوژی و آخرین اخبار دور نمانید.

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر