تگ گذاری جدید فیسبوک برای مطالب سیاسی فعال می شود

تگ گذاری جدید فیسبوک برای مطالب سیاسی فعال می شود

شرکت فیسبوک جزو محبوب ترین و البته جزو برند های مطرح و بزرگ دنیا محسوب می شود که توانایی های بسیار زیادی در حوزه فناوری و تکنولوژی به دست آورده است و شاهد اتفاقات بسیار فوق العاده و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند و عالی هستیم.

فیسبوک بعد از اینکه با مشکل تبلیغات مواجه شد حالا می خواهد تغییرات اصلی خود را در این نرم افزار اجرایی کند و در اولین قدم با تگ گذاری شروع کرده است که می تواند یک مقدمه بسیار بلند و بزرگ برای شرکت فیسبوک محسوب می شود.

این شرکت برنامه های متعدد و زیادی را در آینده ای نزدیک در لیست بروزرسانی های خود قرار داده است و به زودی شاهد تمامی آنها خواهیم بود، اما در آپدیت جدید شاهد اضافه شدن تگ های خودکار برای مطالب سیاسی از سوی فیسبوک خواهیم بود.

تگ گذاری جدید فیسبوک با استفاده از هوش مصنوعی فعالیت خواهد کرد و کاربران بعد از منتشر کردن مطلب خود اگر در دسته بندی مطالب سیاسی قرار داشته باشد به صورت اتوماتیک یک تگ برای مطلب شما در نظر گرفته خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این حرکت فیسبوک می تواند بسیار فوق العاده و جذاب باشد و به نوعی می توان گفت بخش رابط کاربری هدف شرکت فیس بوک برای ایجاد تغییرات می باشد که می تواند بسیار فوق العاده و جذاب باشد که این شرکت در سیستم خود می خواهد اجرایی کند.

تگ گذاری جدید فیسبوک

تگ گذاری جدید فیسبوک

فناوری جدید فیسبوک می تواند به دیگر برنامه های این شرکت ادامه داشته باشد و در برنامه هایی همچون اینستاگرام و واتساپ شاهد چنین حالت هایی خواهیم بود که در عین حال می تواند بسیار فوق العاده و کاربردی برای تمامی کاربران به حساب بیاید.

فیسبوک این تکنولوژی را با بهره گیری از هوش مصنوعی جدید خود راه اندازی کرده است و توانایی این را دارد که بتواند به بهترین شکل ممکن تمامی حالت های ممکن را برای این نرم افزار در نظر داشته باشد تا شاهد اتفاقات بسیار فوق العاده و جذاب باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر