تگ گذاری ۳۰۰ هزار مطلب توییتر بخاطر انتخابات ریاست جمهوری

تگ گذاری ۳۰۰ هزار مطلب توییتر بخاطر انتخابات ریاست جمهوری

کمی بیشتر از یک هفته پس از انتخابات ، توییتر اطلاعات بیشتری در مورد کارآیی تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش اطلاعات نادرست انتخابات ارائه می دهد.

بین ۲۷ اکتبر و ۱۱ نوامبر ، این شرکت حدود ۳۰۰،۰۰۰ توییت برای محتوای “مناقشه برانگیز و گمراه کننده” برچسب گذاری کرد. طبق گفته این شرکت ، حدود ۲/۰ درصد از کل پست های مربوط به انتخابات در آن زمان را تشکیل می دهد.

از ۳۰۰،۰۰۰ برچسب ، زیرمجموعه بسیار کوچکتر – ۴۵۶ توییت – برچسب های تهاجمی تری را دریافت کردند که شامل هشدار برای کاربران بود که باید قبل از مشاهده توییت مورد نظر روی آن کلیک کنند. بازتوییت یا پسندیدن این توییت ها نیز مسدود شده است.

این شرکت مشخص نکرد که چه تعداد از این توییت ها از جانب دونالد ترامپ آمده است ، اما از ده سال پیش که وی برای اولین بار در توییتر شروع به توییت کردن کرده است ، بر روی ده ها توییت وی برچسب هایی اعمال شده است. توییتر متذکر شد که بسیاری از برچسب های آن به سرعت اعمال شده و “۷۴٪ از افرادی که این توییت ها را مشاهده کرده اند ، آنها را پس از استفاده از برچسب یا پیام هشدار دهنده مشاهده کرده اند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
تگ گذاری 300 هزار مطلب توییتر

تگ گذاری ۳۰۰ هزار مطلب توییتر

به طور کلی ، این برچسب ها منجر به کاهش ۲۹ درصدی توییت های نقل قول می شود که به گفته توییتر این می تواند نشانه موفقیت آمیز بودن تلاش های آن برای کاهش انتشار اطلاعات نادرست باشد. با این حال ، این شرکت همچنین اذعان کرد که سایر مراحل ممکن است نتیجه مورد نظر را نداشته باشد.

به عنوان مثال ، به نظر نمی رسد تغییری که توصیه های الگوریتمی را از جدول زمانی کاربران حذف کرده است ، در اطلاعات غلط تأثیری داشته باشد. توییتر گفت که این ویژگی را دوباره به کار می گیرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر