تیونینگ بی ام و ایکس ۵ توسط تیونر ژاپنی

تیونینگ بی ام و ایکس ۵ توسط تیونر ژاپنی

شرکت بی ام و اتفاقات بسیار خوبی بعد از رونمایی و عرضه اولیه خودرو سری ایکس ۵ خود به نمایش گذاشت و همین امر باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و خاص برای این شرکت شده است که واقعا بسیار ایده آل و جذاب می باشد.

این خودرو توسط یک تیونر ژاپنی دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته و باعث جذابیت بیش از حد این خودرو شده است که به جرات می توان گفت نسبت به نسخه اصلی خود بسیار خاص و جذاب شده است که نمی توان این احساس را پنهان کرد.

حسی که به این خودروی تیونینگ شده است را در هیچ خودرویی نمی توان یافت و به جرات می توان گفت یکی از بهترین ترکیب های دنیا محسوب می شود که با ایجاد تغییرات در بخش بیرونی خودرو باعث به وجود آمدن چنین حالتی شده است.

تیونینگ بی ام و ایکس ۵ توسط تیونر ژاپنی با نام Larte Design انجام گرفته است در بخش بدنه به بهترین شکل ممکن عمل کرده است و توانسته این حالت را به طور کلی راه اندازی کند که فوق العاده و در عین حال جذاب و عالی محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بعد از افزایش قابلیت های این خودرو شاهد اتفاقات بسیار ایده آل از سوی خبرنگاران و رسانه های معتبر دنیا نسبت به این خودروی ارتقا داده شده ایم که باعث به وجود آمدن یک حجمه تبلیغاتی نیز برای تیونر ژاپنی و شرکت آلمانی بی ام و شده است.

تیونینگ بی ام و ایکس 5

تیونینگ بی ام و ایکس ۵

ترکیب شرکت های آلمانی و ژاپنی همیشه ختم به طراحی های انقلابی و فوق العاده بوده است که ما را هیجان زده کرده است و به نوعی می توان گفت یک اتفاق بسیار مناسب و ایده آل به همراه دارد که باعث خاص بودن این خودرو می شود.

هنوز تعداد ساخته شده از این خودرو در دسترس نیز و مشخص نیست که شرکت ژاپنی چه تعدادی از این خودرو ها را تولید خواهد کرد اما قطعا تعداد این خودرو ها بسیار پایین خواهد بود و شاید به ۱۰ عدد هم نرسد که نشان از خاص بودن این خودرو دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر