تیونینگ بی ام و X5 ظاهری اسپورتی و خاص دارد

تیونینگ بی ام و X5 ظاهری اسپورتی و خاص دارد

تیونر بزرگ آمزیکایی Larte Design در چند سال گذشته دست به تیونینگ خودرو های محبوب و بزرگ دنیا زده است و شاهد این بوده ایم که این تیونر با اضافه کردن لوازم های بسیار قدرتی باعث شده است تا شاهد برخی از ویژگی های خاص در خودرو ها باشیم.

این تیونر علاوه بر اینکه مشخصات و شکلی ظاهری یک خودرو را ارتقا می دهد، بخش فنی خودرو را نیز به صورت قابل توجه ارتقا می دهد که قطعا شکل ظاهری خودرو نسبت به نسخه اصلی خود بهتر و زیباتر می باشد که این تیونر آنرا عملی می کند.

این شرکت دست به یک تغییر بزرگ زده است و شاهد تغییرات کلی و البته ارتقا خودروی BMW X5 بوده ایم که این شرکت سراغ تیونینگ این خودروی بسیار جذاب و خاص شرکت آلمانی بی ام و رفته است تا آنرا به نوعی ارتفا دهد.

تیونینگ بی ام و X5 نسبت به تیونینگ های این تیونر بسیار متفاوت و خاص می باشد و شاهد زیبایی بیش از خودروی تیونینگ شده نسبت به نسخه اصلی آن می باشیم که قطعا باعث زیبایی و فروش بیش از حد این خودرو می باشد.

دلیل بیش از حد زیبا بودن خودرو های تیونینگ شده نسبت به نسخه اصلی خودرو ها عیب یابی دقیق و پیشرفت مشخصات ظاهری و فنی خودرو می باشد که بعد از عرضه و فروش آنها مشخص می شود که تیونر ها آنها را به طور کامل رفع می کنند تا یک خودرو با قابلیت های جدید راه اندازی کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تیونینگ بی ام و X5 ظاهری اسپورتی و خاص دارد

تیونینگ بی ام و X5

مشخصات فنی این خودروی تیونینگ شده باعث می شود تا شاهد برخی از اتفاقت بسیار خاص و جذاب باشیم که قدرت فنی این خودرو را به طور شگفت انگیزی افزایش داده است و همین نیز باعث می شود تا شاهد اتفاقات بسیار جذاب و جالب باشیم.

نسخه معمولی و اصلی بی ام و X5 دارای مشخصات فنی متوسطی می باشد، دارای یک موتور ۳.۰ لیتری با تولید نیروی ۳۳۵ اسب بخار می باشد که برای این شرکت آلمانی اینگونه مشخصات بسیار معمولی و متوسط می باشد.

اما این مشخصات فنی در بخش تیونینگ شده شاهد اتفاقات بسیار زیادی شده است، در نسخه تیونینگ شده موتور ۴.۴ لیتری توئین توربو V8 با تولید نیروی ۵۵۳ اسب بخار قدرت یک حالت بسیار جذاب و خاصی را به این خودرو می افزاید.

شکل ظاهری نیز نسبت به نسخه اصلی تغییرات جذابی داشته است و استفاده از رنگبندی بسیار خاص مشکی مات باعث شده است تا شاهد اتفاقات خاصی باشیم که این شرکت توانسته است این بخش ها را ایجاد کند و باعث یک ظاهر بسیار جذاب باشد، نظر شما درمورد این خودرو چه می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر